Розумницям та розумникам: 5 розвиваючих мультфільмів для дітей

Вивчити іноземну мову, розібратися в інженерії та дізнатися про досягнення України

Вивчити іноземну мову, дізнатися все про організм людини та оточуючий світ, розібратися в інженерії та високих технологіях малюкам допоможуть мультфільми із нашої добірки. Ми включили найкращі серії, відзняті українськими, британськими та американськими режисерами.

«Боб-будівельник»

Британський мультфільм, який вчить дітей ніколи не здаватися. Відома фраза із мультику: «Чи можемо ми це виправити? Так, можемо!». Історія про пригоди Боба і його друзів розкаже дітям про важливість роботи в команді та зацікавить такими науками, як інженерія та архітектура.

«Світ чекає на відкриття»

Новий проект власного виробництва каналу «ПлюсПлюс» розповість маленьким глядачам, що кожен із них може стати винахідником, адже світ чекає саме на їхні відкриття. Мультфільм в ігровій формі пояснює, як створювався той чи інший прилад або технологія.

«Супер Том і розумники»

Серія інтерактивних мультфільмів допоможе малечі у вивченні англійської. Глядачі навчаться читанню, англійському алфавіту, вимові, граматиці і правильному використанню слів.

«Це наше і це твоє»

Мультсеріал від українських аніматорів у легкій, яскравій і дотепній формі розповідає дівчаткам та хлопчикам про здобутки і досягнення, якими пишається вся наша країна. Має кілька сезонів, останній із яких створений за ідеями школярів.

«Сід – маленький вчений»

Цей американський мультсеріал – справжня знахідка для дітей, які хочуть знати відповіді на всі запитання. Головний герой, хлопчик Сід, цікавиться абсолютно всім і постійно намагається дізнатись щось нове про оточуючий світ. Мультсеріал розширює кругозір маленьких глядачів.

Фото: кадр із мультфільму серії «Світ чекає на відкриття»

— Читайте також: Всередині людини: 18 відеолекцій з анатомії, антропології та генетики