6-річний хлопчик з Маріуполя, що втратив батьків, написав листа премʼєру Британії

Ілля втратив своїх батьків, тож його усиновила інша сім'я

27.05.2022

6-річний хлопчик з Маріуполя написав листа премʼєру Великої Британії Борису Джонсона. У листі Ілля Костушевич пише, що хоче припинення війни та можливість грати в футбол у рідному Маріуполі.

Про це повідомляє пресслужба футбольного клуба.

Нижче – текст листа Іллі Костушевича:

«Дорогий Борисе Джонсоне!

Я хочу, щоб швидше закінчилася війна, щоб більше не вмирали люди. Я хочу грати у футбол у себе в Маріуполі. Я хотів би, щоб у всіх дітей світу не було війни. Передаю привіт усім дітям у Британії, дякую, що допомагаєте нам. Ми переможемо! У мене живе кішка Фрося. Надсилаю Вам прапор України, який я намалював. Міцно обіймаю Вас.

Ілля, 6 років»

Передати цей лист британському прем’єрові Ілля Костушевич попросив керівників ФК «Шахтар», зокрема Дарійо Срну. Директор пообіцяв, що знайде спосіб передати листа, бо «дитині, яка стільки пройшла, не можна відмовити в проханні».

Ілля з Марією та Володимиром

Ілля втратив своїх батьків, тож його усиновила інша сім’я — Марія та Володимир. Вони кажуть, що давно планували всиновити дитину, і коли дізналися історію Іллі, то вирішили взяти його до родини. Хлопчик має захворювання, через яке від усиновлення відмовилися дві сім’ї, але Марію та Володимира це не відлякало.

«Шахтар» сам на нас вийшов і запропонував допомогу, за що клубу велика подяка. Ілля дуже любить футбол, добре спілкується тут з дітьми, з нетерпінням чекає на тренування. До речі, сам Ілля каже, що, коли виросте, поїде відбудовувати Маріуполь», — каже нова сім’я Іллі.

Футбольний клуб пообіцяв надавати підтримку родинам, які приймають дітей, які втратили своїх рідних. Наразі клуб опікується двома родинами.

Новини партнерів