EQ games: 7 ігор для розвитку емоційного інтелекту

Симулятори емпатії, соціального мислення та відчуття відповідальності

13.11.2017

Практично всі без винятку діти часто поводяться егоїстично, і це природньо. Однак не можна вважати цей факт достатньою причиною, щоб не виховувати у дитини емпатію, толерантність та не прокачувати соціальне мислення. Адже добре розвинений емоційний інтелект допоможе їй у майбутньому вибудовувати щирі та міцні стосунки у всіх сферах життя, бути поважною, чутливою та доброю людиною. Отже починати слід змалечку, наприклад, за допомогою ігор-симуляторів.

Pululu

Пам’ятаєте гру «тамагочі»? Впевнені, що так! Отже,»Pululu», можна сказати, її віртуальний аналог. Тут так само треба доглядати тваринку, годувати, купати, вкладати спати, що допоможе виховувати у дитині відповідальність. Гра отримала багато схвальних відгуків від користувачів. Скачати її безкоштовно можна на play.google.com.

My Animal Town

Цю гру від попередньої відрізняє те, що гравець має доглядати не за однією твариною, а за декількома одночасно. Якщо дитина буде добре дбати про своїх віртуальних улюбленців, то їх кількість зростатиме, вони розвиватимуться та нададуть змогу розбудувати ціле місто. Скачати безкоштовний додаток можна на play.google.com.

My Baby Care

Гра може замінити лялькового пупса, наприклад, тоді, коли ви не маєте змоги взяти із собою дитячі іграшки. Тож можна завантажити на планшет цю гру, під час якої дитина вчитеметься доглядати за немовлям, виконуючи батьківські обов’язки — годуватиме, змінюватиме пелюшки, перевдягатиме, гратиметься, співатиме колискові. Додаток знайдете тут: itunes.apple.com.

High School Girls Story: Building & Crafting

Рекомендуємо цю гру дівчаткам від 8 років. Завдяки додатку, вони зможуть побудувати власну історію успіху, а також стикнутися із різними перешкодами, що нерідко трапляються у реальності. Їм треба буде добре вчитися в коледжі, потім побудувати власний малий бізнес, а згодом розвинути його. Ще й встигнути створити власну сім’ю та підтримувати у ній стосунки. Симулятор покаже, яким насправді є доросле життя. Завантажити можна тут: itunes.apple.com.

My Love Story — Life Game

Хлопчики також мають змогу пограти у симулятор стосунків. Головним героєм цієї гри є хлопець Адам, який робить пропозицію своїй дівчині Емілі. Далі молодята святкують весілля і починається сімейне життя. Адамові доведеться піклуватися про вагітну Емілі, а потім і про новонароджену дитину. Скачати гру: itunes.apple.com.

 

Shelter

Це симулятор життя рисі, отже гравець не просто побачить, як поводиться цей хижак у диких умовах, а проживе його життя. Ваша роль — мама-рись, що має чотирьох дітей-кошенят. Ви маєте доглядати за ними, вчити полювати, уникати сутичок із більш сильними суперниками, допомагати одне одному. У кінці гри діти виростуть та підуть від рисі у самостійне доросле життя. Гра вчить емпатії, взаєморозумінню та розвиває емоційний інтелект. Адаптована до таких операційних систем, як Windows, Mac OS та Linux.

Paws: A Shelter 2 Game

Ця гра не є продовженням «Shelter», але багато у чому нагадує її. Ви гратимете за двох героїв — маленьку рись та ведмедика. Разом ви будете долати небезпеки, полювати, боротися із більшими хижаками і все заради того, щоб знайти шлях додому. Цей симулятор вчить переживати втрати та розуміти, що є справжньою дружбою та у чому цінність самоповаги. Обидві гри наповнені звуками справжньої природи та мають оригінальні чуттєві саундтреки. Адаптована до таких операційних систем, як Windows, Mac OS та Linux.

Фото: кадр з гри Shelter

— Читайте також: Creative minds: 6 видеолекций для детей о развитии разных типов мышления

Новини партнерів