8 фільмів про жінок у стилі WoMo

Найкращі фільми про сильних жінок та їх життя.

12.04.2024

Жінки — вони такі різні: вразливі й ніжні, цілеспрямовані й успішні, амбітні й горді… І недарма ж відзначають таку їхню дивовижну якість, як багатозадачність, що трансформується у справжній спосіб життя. 8 фільмів саме про таких жінок ми й зібрали для вас у сьогоднішній нашій добірці.

Ерін Брокович / Erin Brockovich

2000, Трилер/Документальний

Біографічний фільм, заснований на реальній історії правозахисниці Ерін Брокович. Вона — самотня жінка з модельною зовнішністю, трьома дітьми та відсутністю перспектив у кар’єрі. Але своєю впевненістю, чарівністю та цілеспрямованістю Ерін готова змінити свою долю раз і назавжди.

Читайте також: Що дивитись на Netflix у квітні 2024 року: 43 найочікуваніших фільмів та серіалів

Сильна жінка / Riding in Cars with Boys

2001, Комедія/Драма

Ще одна біографічна картина, що розповідає нам історію матері-одиначки, яка зберігає свою любов до життя і прагне чогось досягти, попри всі ті нещастя і біди, які випали на її долю. І свого вона доб’ється: виростить сина і напише ту книгу, за якою і поставлений цей життєствердний фільм.

Чарівна Марта / Bella Martha

2001, Драма / Мелодрама / Комедія

Картина оповідає про жінку, яка живе практично заради своєї роботи. Вона багато чого досягла — стала шеф-кухарем у великому ресторані, та ще й одним із найкращих кухарів міста. Але в одну мить її спокійному життю приходить кінець, і з цього моменту звичний хід подій для неї кардинально змінюється.

Модна матуся / Raising Helen

2004, Комедія/Дитячий

Чарівна головна героїня Хелен йде по життю легко, досягає успіху і допомагає іншим підійматися на вершини, поки в якийсь момент їй не доводиться взяти опіку над трьома своїми племінниками. Ось тут-то їй і доведеться шукати той самий баланс життя і зрозуміти, що ж все-таки головне.

Я не знаю, як вона робить це / I do not know how she does it

2011, Комедія/Романтика

Фільм, який наочно демонструє, що XXI століття — це час активних жінок, які беруть на себе роль не тільки матерів і дружин, а й можуть бути однаково успішними як у роботі, так і в сім’ї.

Все ще Еліс / Still Alice

2014, Драма/Мелодрама

Сильний фільм про сильну й успішну жінку, яка в складній для себе і своєї сім’ї ситуації не здається і бореться, щоб залишатися такою, як і раніше. До речі, саме за цю роль прекрасна Джуліанна Мур і отримала свій перший у кар’єрі «Оскар».

Стажер / The Intern

2015, Комедія/Трилер

Чудова мила комедія про пенсіонера, який вирішив згадати старі часи й спробувати себе в ролі стажера в молодій компанії амбітної бізнес-леді. Дивним чином він змінює не тільки своє життя, а і її, змушуючи зрозуміти, що для неї є найголовнішим у житті.

День матері / Mother’s Day

2016, Комедія/Романтика

Фільм складається з декількох новел, які розповідають про життя мам напередодні Дня матері. У цій картині зібрався справжній цвіт Голлівуду — Дженніфер Еністон, Кейт Гадсон і, звичайно ж, улюблениця режисера Гаррі Маршалла — Джулія Робертс.

Читайте також: 

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: FacebookTelegramInstagram