Для лідерів: 8 програм, стипендій та конференцій

В Україні та за кордоном

06.02.2018

Ці заходи зацікавлять тих підприємців та молодих спеціалістів, які прагнуть саморозвитку, надбання нових бізнес-навичок, технологій, методів і рішень, які допомагають рости професійно або робити свою компанію ще стійкішою. Вчіться у найкращих, щоб стати кращими.

Конференція «CyberSafe.next: захист держави та бізнесу»


Друга річна конференція розглядає кібербезпеку як джерело бізнес-ризиків, а не просто як технічне пошкодження, що вимагає рішення, або пошуку анонімних хакерів. Проблема кібербезпеки нещодавно здавалась багатьом далекою та зовсім не пов’язаною з їх бізнесом. Поки не прийшов петя. Що робити бизнесу в очікуванні кібератак? Коли починати працювати із криптовалютою? Яким буде найближче кібермайбутнє? Це ви зможете обговорити на конференції.

Серед спікерів: Андрій Слободяник, Informaton Systems Security Partners, Андрій Дмитренко, партнер Cioneer Дмитро Янішевський, начальник управління інформаційної безпеки ОТП банку, Констянтин Буяло, міжнародний адвокат, партнер у адвокатському об’єднанні Officium, співвласник Magnumlink, Дмитро Гадомський, юрист з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету, СЕО ЮК «Axon Partners» та інші. Програма оновлюється, локація уточнюється. Білети доступні за посиланням.

 • Коли: 23 лютого, 10.00
 • Де: Київ, Україна
 • Ціна: 1200 грн

Проект American Arts Incubator in Ukraine

Фонд «Ізоляція» у співпраці з Державним бюро освіти та культури США оголошують open call для українських митців та мейкерів на участь у проекті American Arts Incubator, що триватиме з 10 по 30 березня 2018 року. Проект складатиметься з низки інтенсивних майстер-класів, розробки самостійних проектів та презентації результатів у форматі невеликої тижневої виставки, відкриття якої заплановане на 29 березня 2018 року. American Arts Incubator також передбачає невеликий грант для фінансування найбільш цікавих ідей, створених під час проекту, а також часткову фінансову підтримку для покриття витрат на дорогу та проживання для учасників з інших міст України.

Для участі у проекті American Arts Incubator необхідно мати інтерес до технологій, нових медіа та цифрового мистецтва, досвід роботи у сфері мистецтва, інтерес до вивчення української культурної ідентичності. Учасники мають бути старші 18 років (учасники віком до 18 років можуть брати участь у проекті, але їх мають супроводжувати старші опікуни). Вітаються заявки від жінок, підлітків та людей із інвалідністю.

Щоб долучитись до проекту, потрібно заповнити анкету.

 • Де: Київ, Україна
 • Дедлайн: 18 лютого 2018 року включно

Програма лідерського розвитку Next Generation Leaders

Next Generation Leaders — це програма професійного розвитку для лідерів з усього світу, що передбачає підвищення кваліфікації та навчання через досвід у McCain Institute. Орієнтована на осіб, що знаходиться в середині розвитку кар’єри. Потенційні учасники повинні мати вищу освіту, продемонструвати високі досягнення у професійні діяльності та вільно володіти англійською мовою. Програма розрахована на рік.

Заповнити анкету можна тут.

 • Де: Вашингон, США
 • Дедлайн: 9 лютого 2018 року

Програма Young Transatlantic Innovation Leaders Initiative

Стипендійна програма Young Transatlantic Innovation Leaders Initiative (YTILI) для молодих європейських підприємців у 2018 році залучає 70 бізнесменів та інноваторів, що прагнуть розбудови комерційних і соціальних ділових ініціатив у своїх громадах. Стипендіати YTILI будуватимуть мережі, встановлюватимуть зв’язки та довгострокові партнерства для залучення інвестицій і підтримки їх підприємницької діяльності.

Подати заяву можуть підприємці віком 24 — 35 років, які мають право на отримання візи J1 Visa, знають англійську мову, мають щонайменше 2 роки підприємницької діяльності. Подробиці можна дізнатися тут.

 • Де: Вашингтон, США
 • Дедлайн: 2 березня 2018 року

Стипендія The Grace Hopper Celebration Scholarship

Стипендіальна програма дає можливість жінкам, які вивчають комп’ютерні науки, відвідати конференцію Grace Hopper Celebration в Х’юстоні (США), яка пройде з 26 по 28 вересня 2018 року.  Стипендія покриває реєстрацію в конференції Grace Hopper Celebration, проїзд, триденне проживання в Х’юстоні, харчування, запрошення на всі події.

Отримати стипендію можуть жінки з будь-якої країни світу, які вивчають комп’ютерні науки. Подавати заявку можуть студентки, аспірантки і кандидатки, що займаються постдокторські дослідженнями. Візу кандидатки зобов’язані отримати самостійно. Вік — не менше 18 років.

Подати заявку можна тут.

 • Де: Х’юстон, США
 • Дедлайн: 7 березня 2018

Онлайн-хакатон UNITE 2030

Ціль хакатона — об’єднати наступне покоління людей, здатних змінити світ з метою реалізації соціальних перетворень, направляючи енергію в дію. 7 і 8 квітня молоді лідери з різних країн світу віртуально збираються разом на 48-годинне змагання, спрямоване на вирішення найважливіших міжнародних проблем. Всі учасники будуть розділені на команди по 4-5 чоловік. В основі формування команд — соціальні питання, в яких добре розбираються учасники. Команди мають за певний час виконати завдання, а саме — знайти рішення тієї чи іншої глобальної проблеми, як от: бідність, голод, гендерна нерівність, відсутність доступу до медичних послуг чи до освіти. Впродовж 48 годин учасники також прийматимуть участь у семінарах від світових експертів. Судді визначать фіналістів та переможців, які отримають титул UNITE 2030 Global Champions 2018 та призи.

Брати участь можуть кандидати із будь-якої країни світу, віком 18 — 30 років. Бажано добре знати англійську.

Оформити заявку можна тут.

 • Дедлайн: 1 березня 2018 року.
 • Сайт: unite2030.com

Конференція The 4th World Conference on Women’s Studies 2018

Тема конференції цього року стосуватиметься майбутнього жіночих досліджень та висвітленню важливості перетворення теорії на значущі та стійкі зміни у різних сферах життя жінок. Захід не обійде увагою й такі теми, як насильство над жінками, гендерні стереотипи, жіноче здоров’я, можливість планування сім’ї тощо.

 • Коли: 3 — 5 травня
 • Де: Коломбо, Шрі-Ланка
 • Сайт: womenstudies.co

Саміт Forbes Women’s Summit

На саміті в 2018 році приймуть участь 300 новаторів, підприємців та впливових осіб з тим, щоб обмінюватися думками щодо найважливіших проблем нашого суспільства. Місія заходів — втілення тих ідей, які визначать курс майбутнього. Саміт також є джерелом натхнення та підтримки, яке пов’язує жінок та дає їм сили, допомагаючи реалізувати свій потенціал і досягти нових висот.

 • Коли: 18 — 19 червня
 • Де: Pier Sixty at Chelsea Piers, 23rd Street and West Side Highway, New York, NY 10011
 • Сайт: forbes.com/forbes-live/event/womens-summit-2018/
— Читайте також: Тамрико Шоли: 6 вопросов, на которые стоит ответить, прежде, чем переезжать в другую страну