Українці зможуть отримати допомогу у розмірі 4,5 тисячі гривень

Вимушено переміщені особи, які зареєструвалися в Києві після 24 лютого, можуть отримати грошову допомогу від Червоного Хреста в розмірі 4,5 тисячі гривень.

Про це повідомила Київська міська організація Червоного Хреста.

Кошти надаватимуть у вигляді сертифікатів на покупки в мережі «Сільпо». Їх отримають найбільш уразливі категорії переселенців:

  • люди з інвалідністю І групи;
  • сім’ї, які виховують дитину з інвалідністю (до 18 років);
  • сім’ї, які мають троє і більше дітей (до 16 років);
  • сім’ї, які мають на утриманні та вихованні дитину сироту (до 16 років).

Люди з інвалідністю І групи отримають три сертифікати по 500 грн, а інші категорії отримувачів – дев’ять сертифікатів по 500 грн.

«Ваучер на 500 гривень працюватиме таким чином: якщо товарів у чеку буде, наприклад, 510 гривень, то людину попросять доплатити 10 гривень, а якщо на 480, то 20 гривень здачі не дадуть», – пояснила голова Київської міської організації Товариства Червоного Хреста України Тетяна Гоєнко.

DIGITAL ДЛЯ ЖІНОК:
ВІД ІДЕЇ ДО КАР’ЄРИ

Відкрий для себе нові можливості з Women in Tech 2025. Освітня програма об’єднує провідних експертів, практичні модулі та натхненне ком’юніті, щоб допомогти українкам розпочати шлях у digital-професіях чи власному бізнесі. Старт вже 4 вересня!

Переселенці, за зареєстровані на правому березі Києва, можуть отримати ваучери щосереди та щоп’ятниці за адресою вул. Володимирська, 51Б у Vcentri Hub.

Для переселенців на лівому березі ваучери роздають щовівторка на вул. Миропільська, 19, поблизу метро «Чернігівська». Час видачі починається о 10 ранку і закінчується о 16 вечора.

Щоб отримати допомогу, потрібно надати:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • довідку про статус переміщеної особи;
  • довідку про призначення групи інвалідності;
  • свідоцтво про народження дитини/дітей;
  • розпорядження про опікунство.