У Каннах проведуть концерт класичної музики: кошти передадуть у фонд Центру проводольчого захисту

У Каннах французькі донори організували концерт класичної музики. Всі зібрані кошти будуть передані в благодійний фонд Центру Продовольчого Захисту і підуть на допомогу українцям.

Про це повідомляє прес-служба центру.

Участь артистів, які виконають твори Р. Глієра, Бетховена, Сен-Санса, Баха, П’яццола Брамса, Массне, Г. Дессанья, Гуолемінова буде добровільною на знак підтримки України.

Центр Продовольчого Захисту надає допомогу та забезпечує військових і цивільних необхідними ліками, продовольчими наборами, гарячими обідами та необхідним обладнанням.
На даний момент Центр Продовольчого Захисту об’єднує у собі понад 20 кафе,ресторанів, та інших закладів харчування. Це колектив який складається з підприємців, кухарів, водіїв, маркетологів та великої кількості волонтерів.
Коже, хто хоче допомогти, може долучитися.

Всіх співгромадян, які зараз знаходяться в Європі, просять долучитись до розповсюдження інформації. Також наводять новий мультивалютний рахунок фонду:

Боротьба за людей: які рішення працюють у 2026 році

8 липня 2026 року в Києві HR Wisdom Summit 2026 об’єднає HRD, CEO та керівників компаній для обговорення найгостріших викликів ринку праці. Учасники говоритимуть про утримання талантів, адаптацію ветеранів, нові моделі управління командами та розвиток навичок, необхідних бізнесу вже сьогодні.

Одержувач БО “БФ “ЦПЗ”
Код одержувача 44887216
Р/Р АТ “ОТП БАНК” у
UA 66 300528 0000026004000021690