Українська важкоатлетка Світлана Самуляк здобула три срібні медалі на чемпіонаті Європи-2023

17.04.2023

Три срібні нагороди принесла збірній України у другий день змагань на чемпіонаті Європи з важкої атлетики в Єревані Світлана Самуляк.

Про це повідомляє НОК України.

У столиці Вірменії Єревані триває чемпіонат Європи з важкої атлетики, де Україна показала гарні результати. На другий змагальний день на старт вийшли важкоатлети у вагових категоріях до 55 кг і 61 кг у чоловіків та до 55 кг у жінок.

Одразу три медалі збірній України приніс виступ 19-річної Світлани Самуляк у категорії до 55 кілограмів. У ривку важкоатлетка підняла 90 кг з першої спроби.

Срібна нагорода у ривку стала для української важкоатлетки дебютною на рівні Євро. У поштовху Світлана Самуляк підняла 109 кг у другій спробі. За сумою двох видів результат української атлетки дозволив їй посісти друге місце у двоєборстві та здобути загалом три медалі.

Чемпіонат Європи-2023. Жінки до 55 кг: переможниці: