Спортсменка збірної України зі спортивних танців на візках Олена Чинка здобула одразу п’ять золотих медалей

11.04.2023

Національна паралімпійська збірна України зі спортивних танців на візках стала переможницею престижного турніру, що відбувся у місті Амстелвен (Нідерланди).

Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України у Facebook.

Українські спортсмени здобули 18 медалей — 12 золотих та 6 срібних.

Найуспішнішими серед спортсменів були Олена Чинка, яка виборола 5 золотих нагород, та Олександр Оніщенко, у якої 4 «золота».

Додамо, що у змаганнях взяли участь паратанцюристи з 20 країн. Україну представляли 13 спортсменів, і всі вони виграли медалі.