Ґрету Тунберґ було затримано на пропалестинському мітингу проти участі Ізраїлю в Євробаченні

13 Травня 2024
TOPSHOT - Swedish climate activist Greta Thunberg (C) wearing the keffiyeh scarf is removed by police during a pro-Palestinian demonstration outside the Malmo Arena venue ahead of the final of the 68th Eurovision Song Contest (ESC) 2024 on May 11, 2024 in Malmo, Sweden. (Photo by Johan Nilsson/TT / TT NEWS AGENCY / AFP) / Sweden OUT (Photo by JOHAN NILSSON/TT/TT NEWS AGENCY/AFP via Getty Images)

11 травня у шведському Мальме відбувся фінал Євробачення. Під час виступів мітингувальники с пропалестинськими гаслами намагалися потрапити на арену пісенного конкурсу. Про це повідомили у Daily Mail.

Поліцейські вчинили опір протестувальникам, серед яких знаходилася й відома екологічна активістка Ґрета Тунберґ. Її вже не вперше помічали на подібних акціях протесту. Вімдомо, що Тунберґ звинувачувала Ізраїль у «відмиванні себе за допомогою мистецтва». Ще раніше вона також висловлювалась про скоєння Ізраїлем «воєнних злочинів» та «геноцид» в секторі Гази.

Цього разу протестувальники вимагали виключити Ізраїль з пісенного конкурсу. Перед затриманням Ґрета відмовилась спілкуватися з поліцейськими. Після того, як поліції вдалося відтіснити натовп, протестувальники повернулися назад, взялися за руки та сіли на землю. Поліцейським довелося застосувати проти протестувальників перцевий спрей.

Читайте також: Ґрета Тунберґ підтримала Україну на протестах під ООН: деталі

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram