Action! Триває конкурс відеоробіт «Місто з характером»

Роботи приймаються до 10 червня

13.05.2019

В Україні нещодавно стартував конкурс «Місто з характером». Для участі необхідно відзняти відео про унікальний характер свого міста тривалістю 1-3 хвилини. Головний приз — навчання в одній із найкращих кіношкіл світу.

Конкурс складається з двох частин: професійної, в якій беруть участь молоді режисери або ті, хто пов’язує своє життя з кіно, та любительської, – в якій можуть брати участь усі охочі. Переможець серед професіоналів поїде на навчання до однієї з найвідоміших кіношкіл світу. Автори ж трьох кращих любительських робіт отримають сертифікати на придбання техніки (1 місце — 25 000 грн, 2 місце — 15 000 грн, 3 місце — 10 000 грн).

«Кожне місто має свій особливий характер, — говорить представник організаторів конкурсу Оксана Панкіна. — Тому конкурс має одразу дві соціальні задачі: по-перше — дати українцям можливість побачити унікальність та неповторність, самобутність своїх улюблених міст без стереотипів та шаблонів. По-друге — віднайти талановитих молодих людей, які починають свій шлях у режисурі та кіно, і показати їхнє вміння всій Україні, адже найкращі ролики будуть продемонстровані широкій аудиторії».

Подавати свої роботи на конкурс можна до 10 червня тут. А прізвища переможців стануть відомі вже 21 червня.

-Читайте також: В Украине запускается первая онлайн-платформа, помогающая школьникам определиться с профессией