Українські зірки, які люблять заощаджувати 

Більшість зірок українського шоу-бізнесу витрачають сотні мільйонів на гарне життя. Проте є й ті, хто готовий відсунути розкіш на другий план. Деякі представники зіркової еліти живуть у режимі економії. 

На думку українських зірок можна робити добрі справи, заощаджуючи на одязі та продуктах, також зменшити витрати дозволить придбання товарів за акціями, або зі знижкою по промокоду. Купон можна отримати безпосередньо від інтернет-магазину або знайти актуальний промокод на Codes. Популярні інтернет-магазини регулярно проводять розпродажі та пропонують безкоштовну доставку товарів при здійсненні покупки на певну суму. Наприклад, використовуючи на Ансвер промокод можно купити одяг преміум-класу зі знижкою. 

Ольга Сумська

Ще декілька років назад народна артистка України була справжнім шопоголіком. Кризис останніх років навчив її заощаджувати. Сьогодні актриса купує тільки найнеобхідніші речі, а одяг на світські заходи бере у оренду.

Акторка зізнається, що заощаджувати ій допомагають шанувальники, які посилають речі в обмін на маркетингову рекламу в соціальних мережах.

Артем Півоваров

На думку співака основні витрати із сімейного бюджету — це поповнення холодильнику продуктами харчування та алкоголем. Співак вирішив відмовитися від вживання м’яса та алкогольних напоїв. Келих вина або чогось міцнішого співак дозволяє собі тільки на свята. Подібний підхід до повсякденного життя дозволяє чоловіку заощаджувати та збирати кошти на створення нових кліпів або релізів.

Світлана Лобода

Популярна співачка завжди предстає перед фанатами у ярких та оригінальних образах. Однако у повсякденному житті дівчина не обирає брендові речі. На думку співачки знайти гарний якісний одяг можна серед колекцій другої лінії. Світлана часто придбає речі у магазинах мас-маркету. Виняток — концертний одяг, який дівчини шиють на замовлення.

Михайло Хома

Як і багато інших селебриті Михайло витрачав багато грошей на розваги, брендовий одяг та продукти харчування. За покупками фронтмен группы «DZIDZIO» вирушав найчастіше після роботи, відчуваючи шалений голод, тому набивав повний кошик смаколиків. В результаті, багато продуктів неділями лежали в холодильнику, а потім відправлялися в смітник. Нарешті, зірка зрозуміла, що раціонально купувати лише самі необхідні речі та їжу, а у магазин потрібно ходити ситим.