Секрети Vichy: як пептиди омолоджують шкіру

Споконвіку догляд за волоссям та шкірою, боротьба зі старінням формувалися методом проб та помилок. Відвари трав та молочні ванни часто викликали алергії та подразнення шкіри. Сьогодні вчені знають, як відбувається клітинний синтез, які елементи рослинних екстрактів і чому мають позитивну дію. Вони створили Liftactiv Collagen Specialist Vichy — універсальний антивіковий денний крем потрійної дії: для контуру обличчя, проти зморшок, із захистом SPF 25. Основну роль в кремі грають фітопептиди.

Що таке пептиди?

Частини білкових ланцюжків відкрито 50 років тому. Основна відмінність від білків — кількість амінокислот в ланцюжку:

  • понад 50 амінокислот у молекулі білка;
  • від 2 до 40 — у пептиді.

Для оновлення шкіри та роботи судин організм синтезує білки. З віком метаболізм втрачає інтенсивність, об’єм білка скорочується, шкіра старіє. Амінокислоти в пептидах — безпечні білкові біорегулятори. Вони вбудовуються в ДНК, стимулюють клітини синтезувати білок. Білковий дефіцит ліквідований, клітинний синтез нормалізований, шкіра омолоджується, стає еластичною та здоровою.

Які пептиди використовують у косметології?

Пептидні технології зробили революцію у боротьбі зі старінням: процес омолодження відбувається на рівні клітин, без ботоксу та пластичних операцій. Відомо понад 1500 видів пептидів.

У кожного типу б’юті-пептиду конкретні завдання:

  • сигнали організму про нестачу конкретних сполук — колагену, еластину, гіалуронової та інших амінокислот, необхідних клітинному синтезу;
  • інгібітори ензимів — ензими «живляться» колагеном та еластином, стимулюють вироблення меланіну; інгібітори пригнічують роботу ензимів, знижують гіперпігментацію, покращують лімфодренаж та тонус;
  • транспортування мікроелементів, мінералів, амінокислот, вітамінів для поновлення клітин;
  • нейропептиди пригнічують дію хімічних речовин, що відповідають за скорочення м’язів; дія схожа з ботоксом, але нетоксична.

Антивіковий крем Liftactiv Collagen Specialist поєднав у складі фітопептиди різного призначення, гліколеву кислоту, термальну воду Vichy з 15 мікроелементами, захист від УФ-випромінювання. З перших днів курсу помітен ліфтинг-ефект: шкіра в тонусі, еластична, сяє. За 8 тижнів на 44% менше зморшок, на 33% — пігментації.

Дерматокосметика Vichy з пептидами ефективна: їх низька молекулярна маса дозволяє проникати крізь роговий шар, вони працюють на рівні епідермісу та дерми. Важливо! Догляд за шкірою із застосуванням пептидів потребує систематичного використання крему.