Для чого і як співробітникам компаній потрібно вивчати корпоративну англійську мову

04.04.2022

Діяльність багатьох компаній передбачає спілкування із зарубіжними партнерами. Міжнародною мовою, що спрощує цей процес, є англійська. Співробітники повинні добре її знати, щоб вести переговори, ефективно налагоджувати бізнес-зв’язки, укладати договори. Причому знати іноземну мову мають не лише один-два спеціалісти. Для успішної роботи рекомендовано колективне вивчення. У вирішенні робочих питань будь-якої складності допоможе корпоративна англійська. Ви можете вибрати заняття в онлайн-форматі. Це зручно та ефективно. Можна займатися у комфортній обстановці, вибрати викладача, вписати індивідуальні уроки в щільний робочий графік.

Переваги вивчення співробітниками корпоративної англійської мови

Вивчити корпоративну англійську мову можна порівняно швидко, при цьому регулюючи інтенсивність навчального процесу. Заняття підійдуть працівникам із різним рівнем початкових знань. Вже за місяць після початку навчання можна побачити результати.

Знання іноземної мови співробітниками компанії значно підвищить її імідж перед потенційними партнерами та клієнтами. Бізнес зможе вийти на міжнародний рівень та зайняти там міцні позиції.

Спілкування із закордонними клієнтами та партнерами, а також ділові листування перестануть бути проблемами. Вивчення корпоративної англійської допоможе підготуватися до складання міжнародних іспитів для підвищення кваліфікації.

Найкращий формат проведення та вимоги до курсів

Як уже згадувалося вище, найкращим рішенням стане онлайн-навчання. Важливо вибрати курси, де багато практики, є вільний доступ до цифрових підручників, є відеозв’язок із викладачами. Важливо, щоб навчальний процес складався з наступного:

  • аудіювання;
  • тренування письма;
  • розмовної практики.

Обов’язковою умовою є виконання домашніх завдань для закріплення пройденого матеріалу.

Додатковим плюсом стане можливість працювати з мобільним додатком. Його можна використовувати, якщо вивчати корпоративну англійську мову на сайті englishdom.com. За допомогою мобільного додатку зручно керувати розкладом занять, вивчати слова, отримувати повідомлення про уроки, від викладачів.

У процесі навчання бажано брати участь у розмовних клубах. Це дозволить подолати мовний бар’єр та попрактикувати розмовну мову. Приємний бонус – знайомство з новими людьми, можливість завести друзів.