Які жіночі джинси відповідають сучасним модним тенденціям?

Кожний сезон пропонує нам багато цікавих моделей жіночих джинсів. Чимало з них зберігаються з року в рік, оновлюючись згідно з актуальними модними трендами. З іншого боку, з’являється немало оригінальних і свіжих новинок. Сьогодні розповідаємо про те, які жіночі джинси стануть наймоднішими у вашому гардеробі у 2021/2022 році!

Модні жіночі джинси – які вони?

Актуальні жіночі джинси – це базовий елемент для найрізноманітніших образів: офісних, повсякденних, розслаблених, вечірніх, як зимових, так і літніх. Так, влітку з джинсами варто одягнути стильний топ, білу футболку, блузку або сорочку. Осінній образ з джинсами створюється за допомогою сорочок, в’язаних светрів, кардиганів і демісезонних курток. Можливо, ви ще не встигли придбати собі светр: в такому разі пропонуємо завітати на сайт, щоб обрати стильну жіночу кофту на холодну пору року. Утеплені жіночі джинси залишаються топ-товаром взимку, і чудово пасують до всіх типів верхнього зимового одягу: парок, пальт, пуховиків, дублянок.

Наймоднішими в 2021/2022 році є джинси вільного крою з високою талією. Ще один актуальний варіант (який, однак, поступається місцем прямим завуженим моделям) – це джинси skinny. Топові місця займають укорочені моделі штанів, а також моделі з підворотами (або такі, в яких їх можна зробити), необроблені знизу джинси, моделі з потертостями та латками (це оригінальні, не базові варіанти). Із відтінків радимо обирати найперше класичний світло-блакитний, синій і темно-синій, натомість влітку варто поповнити гардероб світлими джинсами, зокрема білими, а восени і взимку – сірими і чорними. Як вже було зазначено, популярними є укорочені (3/4 і 7/8) жіночі джинси, а також моделі зі стандартною довжиною і подовжені моделі; кожен варіант дозволяє створити цікавий і неповторний образ.

Woman in jeans is sitting on the white table in the office with green plants.

Як носити актуальні моделі жіночих джинсів?

Серед найгарячіших трендів джинсової моди присутні такі моделі: прямі джинси, джинси мом жіночі, бойфренди, завужені і джинси-кльош, а також моделі з латками. Головна особливість жіночих джинсів 2021/2021 року – вільний прямий крій. Так, трендові штани із деніму не повинні обтягувати, і найкраще, якщо вони мають високу посадку. Багатьом жінкам дуже полюбились джинси бойфренди: вільні моделі з дещо грубим стилем – подібно до чоловічих, звідки, власне, і походить їхня назва. Величезна перевага бойфрендів полягає в тому, що їх можна одягати з будь-яким взуттям. Інший беззаперечний плюс – це можливість створити ніжний жіночний образ, додавши до цих джинсів приталений верх. 

Ще один лідер продажів і трендів – модні жіночі джинси мом з високою талією. Це можуть бути як укорочені, так і довгі штани, втім висока посадка вважається обов’язковим елементом. Доповнюйте mom jeans стильними топами, майками і футболками (їх, до речі, варто заправляти в джинси), блузками, лаконічними сорочками і светрами (теж можна спробувати заправити). Обираючи джинси для офісних і лаконічних образів, зверніть увагу на чорні моделі. Класичний чорний відтінок допоможе зберегти елегантність і концентрацію, що так важливі в офіційних сетах. Проте чорні джинси варто придбати також як базовий компонент осінньо-зимового гардеробу, доповнюючи їх теплим в’язаним светром, кардиганом, утепленим пальтом чи курткою.

Літо, зі свого боку, вимагає світлих і яскравих кольорів. Легкий і свіжий образ для теплих днів можна створити з білими або світло-блакитними джинсами. «Класична» модель – напівприталені джинси з високою посадкою, укорочені або з підворотами. В таких штанах ви виглядатимете дійсно неперевершено! Ці та інші моделі актуальних жіночих джинсів можна знайти і придбати, перейшовши за посиланням.