Чи потрібні килими у сучасній квартирі?

30.08.2021

Не варто вважати, що килим на підлозі чи навіть на стіні – це щось архаїчне із радянського минулого. У ті часи, справді, килим був не лише елементом оформлення житлового приміщення. Статус забезпеченої родини передбачав наявність кількох килимів. Також їх ефективно використовували для утеплення приміщень. Сьогодні багато хто відмовляється від килимів. Але водночас вишукані дизайнерські інтер’єри важко уявити без гарного килима. Давайте розберемось, як правильно використати килими Tarkett відповідно до актуальних тенденцій моди на оформлення підлоги.

Кольори та текстури

У сучасній моді на оформлення осель є загальний тренд, який не оминув і підлогу. Це активне використання теми природи – кольорів землі, каміння, глини, соковитої тропічної зелені. У сезоні 2021-2022 років зелені тони мають усі шанси стати трендовою темою для дизайну будь-якого будинку чи квартири. Зелений в килимах і текстилі – наймодніший. Зелений колір має чудові психологічні властивості. Зелений килим позитивно впливає на психіку, заспокоює, налаштовує на відпочинок. Що стосується малюнків, то на піку моди такі варіанти:

  • геометричні малюнки;
  • рослинна тема – листя, гілки, дерева, ліс – усе це дуже модно та актуально;
  • етнічний стиль – візерунки в африканському стилі, вишукана східна тематика. Перські килими – вічна класика, яка ніколи не втратить актуальності.

Що стосується форми килима, то пальму першості впевнено тримає класичний прямокутник. Але дизайнери ефективно використовують і округлі чи овальні форми. Круглі килими чудово пом’якшують і гармонізують простір. В окремих випадках вибір килима круглої форми – це єдине правильне рішення в оформленні зони вітальні чи зони відпочинку.

Практичність має значення

Килими ручної роботи з шовку чи шерсті – справжні витвори мистецтва, які коштують чималих грошей. Часом не зовсім доречно стелити такі цінні речі у вітальні, де буває багато людей, килим можуть забруднити маленькі діти чи домашні улюбленці. Якщо ви не претендуєте на звання власника коштовного інтер’єру, але хочете мешкати у комфортній та естетично привабливій оселі, обирайте килими відомих виробників. Килими Tarkett зажили слави надійних та довговічних. Варіанти представлені у декількох колекціях. З традиційними візерунками, геометричними мотивами, стилізацією під природні матеріали – асортимент дозволяє підібрати модель килима до приміщення, оздобленого у будь-якому стилі.

Новини партнерів