Друк фото на холсті — як зробити эксклюзивний подарунок

Як зробити яскравий та ексклюзивний подарунок не витрачаючи багато коштів? В цій публикації Ви знайдете відповідь

Фото на полотні — це не просто роздрукована фотографія. Це повноцінна картина, яка гідно прикрасить інтер’єр кімнати. Такий дарунок можна сміливо піднести на будь-яке свято. А можна — замовити фото на полотні для себе. У обох випадках на допомогу до вас прийде ART-gifts.com.ua.

Друк фото на холсті як варіант подарунка

День народження, 8 березня, річниця — фотопортрет на справжньому полотні буде доречним до будь-якої важливої події. Його можна подарувати мамі, близькому другу, дружині, бабусі і не тільки. Головне — вірно підібрати фотографію. Це може бути:

  • Ваш спільний знімок з винуватцем урочистості;
  • Фото ювіляра з фотосесіі;
  • Оригінально оброблена фотографія.

Створити фотокартину можна з будь-яких зображень. Мамі на день народження — її портрет. Бабусі на 8 березня — її фотографію з онуками. Папі — його фото у обробці «під царя». Такий подарунок точно не залишиться без уваги. А головне — він ще довго нагадуватиме людині про свято, вашу любов, увагу і чуйність.

Святковим доповненням полотна стане його яскрава упаковка. З нею картина з фотографії стане завершеною. Упакувати подарунок ви можете своїми руками. А можете — замовити його додаткову упаковку на нашому сайті.

Де найкраще замовити арт картину з фото

Якщо ви хочете порадувати близьку людину і подарувати фото на холсті — замовте його виготовлення на нашому сайті. Ми виконуємо фотодрук на полотнах декількох розмірів: 40х30, 70х50, 100-80 см та ін. в горизонтальному або вертикальному форматі. Від вибраних габаритів безпосередньо залежить вартість друку. Ви можете самостійно регулювати ціну послуги, підлаштовуючи її під доступний бюджет. Замовити друк фото на холсті на нашому сайті слідує з кількох причин:

  • Висока якість (друк робиться на нетканому або натуральному полоті високої якості сучасним устаткуванням);
  • Швидке виконання замовлення (ми створимо повноцінну картину всього за декілька годин);
  • Доступні ціни (у нас ви можете надрукувати картину за найвигіднішою в Україні вартістю).

Ще одна важлива перевага — швидка доставка. Ми доставляємо виконані картини поштовою службою по усіх регіонах Україні. При необхідності полотно буде доставлено відразу одержувачеві. Це буде особливо актуально, якщо ви знаходитеся в іншому місті, але хочете привітати близьку людину.

Як підготувати фото

Для друку підходять фотографії, зроблені на телефон або фотоапарат. Рекомендована вага зображення — від 1 мб. А розмір меншої сторони — від 1700 пикс. Таких характеристик вистачає для того, щоб полотно вийшло красивим, чітким. Особливої підготовки фотографія не вимагає. Все, що необхідно вам — завантажити її на сайті та вибрати відповідний формат. Якщо ви хочете додатково обробити її (створити ефект живопису, змінити фон, прибрати недосконалість) — досить звернутися до менеджера компанії. Він вкаже, скільки коштує конкретний вид роботи, скільки часу знадобиться на її виконання і інші важливі моменти. Зв’язатися з ним ви можете на сайті. Тут же ви знайдете приклади фотокартин і відгуки людей, які вже замовляли їх у нас і не пошкодували!