Як відрізнити оригінал від підробки Pandora

Найпопулярніший і найвідоміший бренд ювелірних виробів — безумовно, Pandora. Це унікальні коштовності, володарки яких зможуть змінювати базову основу, підбираючи декоративні елементи відповідно до особистих уподобань. Такий золотий або срібний браслет жіночий — не просто аксесуар. Це справжній талісман, який завдяки гарним шармам допоможе зберегти найтепліші спогади або підібрати необхідні символи, що втілюють певний знак чи ідею. А щоб не розчаруватися у довговічності обраного виробу, варто купувати тільки оригінальні товари.

Як відрізнити підробку?

Більшість брендових виробів отримують спеціальне маркування, яке приховано від сторонніх очей. Тому варто звернути увагу на деталі, знайшовши на браслеті спеціальний штамп, який містить інформацію, з якої виготовлено аксесуар:

  • g585 — жовте золото;
  • ALE R — рожеве золото;
  • S925 ALE — срібло.

Головний знак оригінальності нанесено і на замок: над короною розташована буква «О». Але китайські виробники теж добре знайомі з цією особливістю, тому подібний символ часто трапляється і на підробках. Ось тільки на справжніх прикрасах Pandora гравіювання чітке: деталі легко розрізнити, навіть не придивляючись. Натомість на бюджетних аналогах вони розмиті та погано помітні.

Візуальний огляд прикраси Pandora

Перед покупкою потрібно ретельно оглянути виріб, що сподобався. Для виготовлення оригінальних дорогоцінних аксесуарів використовуються лише високоякісні матеріали. За рахунок цього продукція бренду має бездоганний вигляд навіть через тривалий час після покупки.

Справжній браслет грає гарними переливами, але не надто сяє під впливом сонячних променів чи штучного освітлення. Всі деталі виконані ідеально, включно зі складними елементами плетіння. Власницям оригінального браслета варто враховувати: купити бюджетний шарм-репліку не вдасться, адже за кольором він відрізнятиметься від основного виробу.

Оцінити браслет можна і за вагою: він досить важкий, на відміну від порожнистих та легких підробок. Через щільне плетіння справжні прикраси жорсткі на дотик, а також добре зберігають початкову форму.

Оригінальний замок Pandora

Відмінна риса браслетів цього бренду — спеціальний фіксатор, який забезпечує міцне кріплення. Завдяки цьому прикраса випадково не розстібається і не спадає з руки.

У нових моделях використовується зовсім інша система, яка отримала назву Pave. Її особливість у тому, що вона працює водночас і як підвіска, і як замок.