7 вигідних програм медичного страхування

Враховуючи останні події та новоприйняті реформи, хворіти в Україні стало занадто дорого. Послуги кваліфікованих лікарів (зокрема хірургів), обстеження, медикаменти коштують більше, ніж можуть собі дозволити громадяни зі середньостатистичним доходом.

Особливості медичного страхування

Отже, актуальність медичного страхування на першому місці. Важливо, що в поліс можуть входити не лише захворювання і нещасні випадки, а й отримання інвалідності або навіть смерть.

Так, медичне страхування гарантує отримання медичної допомоги в разі настання страхового випадку. Відповідно до умов договору компанія компенсує повну або часткову вартість лікування, обстежень, препаратів, і ця компенсація зазвичай суттєво перевищує саму вартість поліса.

Ціна страхування залежить від того, що саме входить в обрану програму, а також на які медичні заклади вона розповсюджується. Компанія ARX наразі пропонує 7 варіантів договору:

  1. «Медицина без меж» — сюди включені лікування онкології, нейрохірургічні втручання, трансплантація, шунтування коронарної артерії, заміна чи відновлення серцевого клапана, в тому числі лікування за кордоном.
  2. «Добровільне страхування» — виклики швидкої, обстеження, витрати на ліки, консультації, три варіанти зі страховими сумами від 60 до 100 тис. грн.
  3. «Корпоративне страхування» — пропозиція для роботодавців зі штатом понад 10 осіб.
  4. «ДМС для клієнтів ПРАВЕКС БАНК» — для власників пакету Famiglia.
  5. «Онлайн-консультації з лікарями» — для власників преміальних карток Visa.
  6. «Онлайн-консультації з лікарями (Raiffeisen)» — для власників преміальних карток Visa від Raiffeisen.
  7. «Страхування SMART TRAVEL» — туристичний поліс, куди входять невідкладна стоматологія, невідкладна, амбулаторна, стаціонарна допомога включно з направленням до медичного закладу, оплата ліків.

Як це працює?

В разі настання страхового випадку, що зазначений в договорі, клієнт має право скористатися послугами однієї з обраних клінік, які також визначені умовами договору. Для виплати страхової суми необхідно звернутися до страхової компанії за телефоном або через спеціальний додаток у смартфоні. Наприклад, через Mу ARX можна в будь-який момент отримати інформацію про всі чинні договори і дізнатися контактні телефони для зв’язку.  Додаток працює навіть без підключення до інтернету.