ЕКЗ безплатно: #лелекаприлетить

Що робити, коли час іде, а довгоочікуваний лелека не прилітає? У 21 столітті відповідь очевидна — пройти ЕКЗ. Процедура складна, але досить ефективна. Її головним мінусом є висока вартість, а з огляду на те, що результативною може виявитися не перша спроба, це буває серйозною проблемою.

Що робити, коли час іде, а довгоочікуваний лелека не прилітає? У 21 столітті відповідь очевидна — пройти ЕКЗ. Процедура складна, але досить ефективна. Її головним мінусом є висока вартість, а з огляду на те, що результативною може виявитися не перша й навіть не друга спроба, це буває серйозною проблемою. Вона посилюється ще й часовим чинником: ефективність ЕКЗ знижується з віком, тому надто довго відкладати спроби завагітніти репродуктологи не рекомендують. Отже, зі штучним заплідненням краще не затягувати, але не всі можуть собі його дозволити. Який вихід?

Акція: #лелекаприлетить

Понад два роки мережа репродуктивних медичних центрів «Мати та дитина» проводить розіграш безплатних програм ЕКЗ. Безплатне ЕКЗ в одній із найкращих європейських клінік? Звучить фантастично, але це правда: це практика провідних центрів репродукції Європи, тепер вона є в Україні.

Завдяки соціальній програмі #лелекаприлетить в Україні вже живе на кілька десятків більше щасливих людей — жінок, чоловіків та їхніх малюків. Здається, що їхніх лікарів теж можна сміливо додати до цього переліку.

Серед щасливчиків різні пари, з різними історіями та різними видами безпліддя. Двійня у жінки з відсутніми матковими трубами, здорова дитина у мами із хронічним захворюванням крові, довгоочікуваний здоровенький малюк у пари, де через онкологічне захворювання чоловіка природна вагітність була майже неможливою, а після протипухлинної терапії — ще й була пов’язана з невиправдано високим ризиком для дитини. Це лише кілька історій пар, що взяли участь у проєкті #лелекаприлетить.

Що потрібне для участі в акції? Через онлайн-форму на сайті подати прохання, отримати анкету, заповнити її, відправити та чекати на результат.

«Мати та дитина» — місце, куди прилітають лелеки

«Мати та дитина» — центр репродуктивного здоров’я, точніше, мережа чудових центрів у кількох великих містах України. Якщо схарактеризувати спеціалізацію двома словами, це буде «народження дітей». А якщо уточнити, то це гінекологія та андрологія, ведення вагітності, лікування всіх видів безпліддя, генетична та пренатальна діагностика.

Фахівці, що працюють тут, не просто лікарі вищої кваліфікації з багаторічним досвідом, вони величезні ентузіасти своєї справи. Більшість із них входить до Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ), багато хто є представниками Європейського товариства репродукції та ембріології людини (ESHRE), і всі без винятку закохані у свою професію.

Оскільки діяльність клінік «Мати та дитина» пов’язана з делікатною та вразливою стороною людського життя, її характеризують два найважливіші чинники: виняткова доброзичливість та сувора конфіденційність. Для репродуктології має значення, в якому психологічному стані пацієнти приходять до клініки та проходять лікування, враховуються всі нюанси — і це одна зі складових нашого успіху.

Декілька сухих фактів про центри репродукції «Мати та дитина»:

  • Мережа клінік працює вже понад 14 років.
  • З нашою допомогою на світ з’явилося вже понад 11 000 дітей, і ця цифра постійно та неухильно зростає. До речі, 11 000 — це населення невеликого міста.
  • Ми постійно вдосконалюємось, всі наші фахівці тримають руку на пульсі сучасних тенденцій репродуктивної науки, тому результативність наших програм сягає 85%.

Безпліддя — не вирок. Можливо, ваш лелека вже на шляху до вас, а ми готові підказати йому дорогу.