Акція від фонду «HappyPaw» допомогає забезпечити самотніх літніх людей кормом для їх домашніх улюбленців

Саме час бути добрішими

Свежее:
В Украине в этом году 25 апреля, 2 мая и 9 мая будут обычными рабочими днями

Благодійний фонд «HappyPaw» забезпечує самотніх літніх людей кормом для їх домашніх улюбленців. З початку квітня 2020 року Благодійний Фонд «БО «Щаслива лапа» (HappyPaw), під час карантину, запустив проєкт «Один вдома».

Цей проєкт спрямований допомогти самотнім літнім людям, у яких є домашні улюбленці. Забезпечуючи тварин кормом, літні люди зможуть залишатись в самоізоляції та не виходити зайвий раз до супермаркету та зоомагазину. Ця акція допоможе зберегти життя та здоров’я бабусь і дідусів, які знаходяться в зоні підвищеного ризику.

Допомогти пенсіонерам и їх улюленцям погодилась компанія «PurinaUkraine», яка надала допомогу у вигляді сухого і вологого корму.

13го квітня до трьох районних центрів соціальної допомоги м. Києва фонд доставив запас корму, якого вистачить на місяць для кожного чотирилапого. Більше 1500 кг корму буде доставлено до 478 господарів тварин, які мають 89 собак та 389 котів.

Для того, щоб долучитись до акції та допомогти якомога більшій кількості самотніх людей, у яких залишились лише їхні найвірніші пухнасті друзі, підтримайте проєкт на сайті благодійного фонду HappyPaw за посиланням — https://happypaw.ua/ua/once/card/56

 

Змінюймо світ на краще разом!