Американський глянець вскочив у халепу через обкладинку з росіянкою Іриною Шейк

29.11.2022

Американський модний журнал V Magazine потрапив у скандал через обкладинку нового номера з Іриною Шейк. Знімок оприлюднили в Instagram. Рішення журналу співпрацювати з росіянкою спричинило палку реакцію у мережі, адже модель не засудила жодного разу агресію РФ проти України.

На знімках Шейк позує у чорній шкіряній хустці та латексних високих рукавичках червоного та чорного кольорів. На одному фото модель у салатовій сукні, на іншому — у класичній чорно-білій. Макіяж зроблений у вигляді товстої червоної смуги на очах. На грудях, які манекенниця демонструє перед камерою, написано IRINA.

На сторінці V Magazine в Instagram накопичилася велика кількість засуджувальних коментарів.

«На знімках позаду росіянки фігурує V, яку сьогодні вважають свастикою», «Огидно. Російська модель з літерою V на обкладинці», «Недобре співпрацювати з такими росіянами, як вона. Вони щодня тероризують Україну, влаштовуючи геноцид, а ви це підтримуєте й показуєте, які круті росіяни», «V Magazine, ви підтримуєте тероризм? Ганьба», «Російська модель з літерою V, яку використовують російські терористи в Україні на своїй техніці», «Це кров українського народу на твоїх грудях?» — писали фоловери.

Один із коментаторів зауважив, що літера V виправдано є на обкладинці, оскільки її використовують у назві журналу. Втім, це не скасовує того, що представники глянцю погодилися працювати з моделлю, яка за 9 місяців повномасштабної війни не висловила свою чітку позицію щодо неї.

«Ірина Шейк ніколи не висловлювалася проти нападу Росії на Україну. Але вона розмістила фото з книгою про Путіна у своїх соцмережах навіть після 2014 року, коли він розпочав війну в Україні! І всі великі бренди продовжують з нею працювати! І знімати її для обкладинок журналів», «Ця обкладинка — гидота», «Я хочу, щоб ви подивилися в очі матері дводенного хлопчика, вбитого росіянами кілька днів тому. Я хочу, щоб ви відчули жах, який принесла ця хвора країна терористів та вбивць. Я хочу, щоб ви відчували холод у грудях щоразу, коли російські ракети пропалюють небо над твоєю головою, над головою твоєї дитини і над твоїм домом. Я хочу, щоб ви побачили зґвалтованих дівчат у маленькому селі, окупованому росіянами. Це все огидно» — пишуть коментатори на сторінці журналу.

Як повідомлялося раніше, ще один фешн-скандал виник довкола російської моделі Наталії Водянової, яка брала участь у рекламній кампанії популярного іспанського бренду Zara, що продовжує залишатися в РФ.