Animal Planet: 9 найкращих документальних фільмів про тварин

Відеоподорож по семи континентах, островах та непролазних хащах

30.12.2023

Якщо діти цікавляться зоологією, запропонуйте їм подивитися фільми від телеканалу Animal Planet, який спеціалізується на дослідженні рідкісних видів, внесених у Червону книгу. Автори документальних стрічок візьмуть вас із собою у подорож по семи континентах, островах та непролазних хащах.

Заповідна Аляска/Into Alaska

США, 2018

Документальні фільми про Аляску

У дикій природі ведмеді витрачають до 16 годин в день на пошуки їжі

Аляска — дивовижне місце. Тутешня природа унікальна. Її флора і фауна більше ніде не зустрічається на нашій планеті. Автори пропонують поринути в атмосферу величезного заповідника і прогулятися його стежками, дізнатися більше про тварин, що там живуть, а також про людей, які про них піклуються. На вас очікують зустрічі з ведмедями, рисями, вовками, оленями та куріпками.

Природа Близького Сходу/Wildest Middle East

США, 2014

Документальний фільм про природу Близького Сходу

У світі є всього два види верблюдів. Це аравійський одногорбий верблюд та двогорбий азійський верблюд

Фільм розповість про тваринний і рослинний світи Близького Сходу. І якщо ви думаєте, що там немає ніяких рослин, а тварин дуже мало, то цей документальний проєкт доведе зворотне. Бо у тих краях, де сухий клімат, постійно вирують піщані бурі, вночі холодно, а вдень спекотно, живуть і тварини, і рослини, які змогли пристосуватися до складних умов. Залежно від кліматичного поясу, тварини змінюють свою поведінку. Адже хтось із них мешкає у високих горах, де на вершинах лежить сніг, а хтось — у лісах або в пустелях. І спостерігати за їхньою поведінкою дуже цікаво…

Незнаний Індокитай/Wildest Indochina

Великобританія, 2014

Документальний фільм про незнаний Індокитай

Мавпа яка позіхає — готується до нападу

Півострів, розташований на океанічному рубежі південно-східної Азії, поєднує риси природи Індії та Китаю. Мудрі слони, пустотливі мавпи, хижі кішки, таємничі плазуни, дивовижні комахи і буйна тропічна рослинність — візитна картка місцевих джунглів. Тут межують водне царство Камбоджі та оазиси провінції Юньнань, фантастичні форми природного життя Малайзії та багатющі екосистеми Таїланду.

Великі та страшні/Biggest and Baddest

Канада, 2014

Документальний фільм про диких тварин Австралії

Ніал Макканн — не просто біолог, а людина, яка не боїться найнебезпечніших звірів і готова розкрити їхні таємниці. Він зібрав повну інформацію про диких тварин, пройшовши шлях від джунглів Азії до боліт Австралії. А для цього йому було необхідно спостерігати тварин впритул…

Джунглі Північної Америки/Yankee jungle

США, 2014

Документальний фільм про притулок для тварин

Джулія і Боб Майнери поділяться найцікавішими фактами про тварин. Джулія і Боб мають активну життєву позицію серед інших членів товариства захисту природи. Вони є засновниками притулку для тварин, що потрапили в неприємності. Ці звірі не змогли б самостійно вижити в непролазних хащах штату Мен. Але Джулія та Боб прихистили їх та виходили. А ще зняли оцей фільм про своїх улюбленців — верблюдів, павичів, мавп, диких кішок.

Дикі тварини/Wild Ones

США, 2014

документальний фільм про диких тварин

Під час перегляду цієї документальної стрічки ви дізнаєтеся, хто із тварин є справжнім чемпіоном з хитрості, швидкості бігу і висоти польоту, силі, харизмі. Зазирнувши до найвіддаленіших куточків Землі, ви матимете змогу дізнатися, чи справді лев є царем тварин, чи, може, хтось інший?..

У хащах Індії/Wildest India

США, 2012

Документальний філььм про тварин Індії та Непалу

Індія — це екзотичний мікс, що поєднує в собі епічні пейзажі живої природи, загадкові потаємні місця і неймовірну красу. У цьому документальному кіно автори покажуть наймальовничіші місця цієї країни: річку Ганг, гори Сахьядрі, Гімалаї та величну пустелю Тар, де живуть рідкісні тварини.

Незнані острови/Wildest Islands

США, 2013

Документальний фільм про незнані острови та їх мешканців

У кожного острова — власні господарі. Це можуть бути якісь гіганти, що живуть там із часів динозаврів, а можуть бути крихітки, яких більше ніде не зустрінеш. Саме на островах є найбільша концентрація різних і рідкісних видів, тому там, де практично немає людей, завжди знайдуться ті істоти, на яких з інтересом можна подивитися.

Дива блакитної планети. Сім континентів/The Magic Of The Big Blue. Seven Continents

Польща, 2011

Документальний фільм про океани та їх мешканців

Прагнення досліджувати кожен куточок навколишнього світу було властиво людині завжди. І суходіл скорився їй. Однак океани, що вкривають собою більшу частину нашої планети, до сьогодні зберігають неймовірну кількість таємниць. Серія документальних кінофільмів «Дива блакитної планети. Сім континентів» надасть глядачеві максимум даних, якими володіють вчені про океани і розкриє таємниці про мешканців темних глибин.

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: FacebookTelegramInstagram