Аукціон дитячих малюнків: фонд родини Сайферсів допомогає зібрати кошти для ЗСУ

Благодійний фонд родини Сайферсів запрошує маленьких українців долучитися до акції на підтримку захисників, які протистоять російському агресору. Мета акції – збір коштів для придбання спеціального захисту для воїнів. Кошти збиратимуться у США в рамках аукціону дитячих малюнків.

Про це повідомляє пресслужба фонду.

«Чекаємо дитячі малюнки на тему “Моя Україна”, намальовані фарбами чи олівцями. Вкажіть ім’я та вік автора, місце його проживання до війни і дату створення. Кожен автор малюнка отримає листівку вдячності від бійця з передової», – зазначається в повідомленні фонду.Роботи можна надсилати до 30 квітня ц. р. на адресу у США: 100 Industrial Park Rd Farmville, VA 23901, Anastasiia Cifers. Запитання організаторам конкурсу можна поставити в месенджері«, — йдеться у дописі.

Благодійний фонд родини Сайферсів створений для допомоги Україні та її народу, який веде тяжку боротьбу з російським агресором. Фонд допомагає українським військовим захисним обладнанням та іншими речами, необхідними для захисту людей і населених пунктів, а також надає допомогу родинам, які постраждали в результаті бойових дій.

На сьогодні фонд уже забезпечив багатьох українських бійців приладами нічного бачення, раціями, дронами, бронежилетами, касками, аптечками, термоодягом тощо. Фотозвіт додається на сторінці Facebook постійно.


У фонді зазначають, що один малюнок це одне врятоване життя.