Autumn Training: 9 фестивалів, лекторіїв та практикумів для підприємців

Можливості жовтня та листопада

Редакція WoMo пропонує прокачати свої ділові навички, озброїтися новими знаннями та надихнутися спілкуванням із профі, щоб досягти нових вершин вже цієї осені.

Get Business Festival 2018

14 листопада ekonomika+ і Альфа-Банк Україна проведуть фестиваль для малого і середнього бізнесу Get Business Festival 2018. У цьому році захід пройде в рамках глобального тижня підприємництва — Global Entrepreneurship Week 2018. Завдяки цьому Україна увійде в число 170 країн світу, в яких пройдуть тисячі подій, надихаючих на старт і розвиток власного бізнесу і пов’язуючих підприємців з потенційними співробітниками, наставниками і інвесторами.

На вас очікують: 8 сцен, більше 80 спікерів, 5 форматів передачі знань, 12 годин навчання і спілкування, 5 менторських сесій від найсильніших СЕО і власників бізнесу країни, 5 сесій «Перезавантаження». Подивитися програму докладно ви можете тут.

Придбати квиток.

 • Коли: 14 листопада
 • Де: НСК «Олімпійський», вул. Велика Васильківська, 55
 • Вартість: 500 грн

Тренінг «Як привести справи до ладу»

Під час тренінгу ви навчитеся управляти завданнями, замість того, щоб управляти компаніями та проектами. Лектор Костянтин Коптєлов допоможе розібратися, з чого складається ефективна постановка задач, в тому числі самому собі, і делегування, навіть в тому випадку, якщо у вас немає підлеглих.

 • Коли: 3 жовтня
 • Де: Chasopys.UNIT, вул. Дорогожицька, 3
 • Вартість: 250 грн

Майстер-клас «Фінанси для нефінансистів»

Під час заходу ви навчитеся прогнозувати виручку і прибуток своєї компанії, самостійно вести управлінський облік і контролювати рух грошей, а також ефективно співпрацювати з бухгалтером, планувати роботу компанії таким чином, щоб уникати касових розривів, вести грамотну товарну політику, а також працювати з залишками і оборотністю товару, що допоможе вивільнити кошти для розвитку бізнесу і отримання додаткового прибутку, аналізувати і робити висновки. Також розберете поняття «націнка, маржинальність, собівартість» і обговорите ключові показники бізнесу. Тренер — Олена Шпаченко, засновниця консалтингового агентства «Heart & Mind Consulting».

 • Коли: 13 жовтня, 11.00 — 17.00
 • Де: FEDORIV Hub, вул. Велика Васильківська, 5
 • Вартість: 2600 грн

Майстер-клас «Ефективне спілкування з клієнтом»

На майстер-класі ви дізнаєтеся наступне: клієнтооріентовність — модна мантра або питання виживання, як вибудувати фокус на клієнта усередині команди і в собі, як йти на контакт, щоб побудувати довготривалі відносини, які існують маркетингові та PR-інгредієнти клієнтоорієнтованості, які існують правила формування лояльності клієнта, як визначати задоволеність клієнтів, психотипи клієнтів: як знайти підхід до кожного. Майстер-клас буде корисний для тих, хто хоче вирости з маленького бізнесу в корпорацію; менеджерів, які хочуть стати CEO; менеджерів з розвитку бізнесу; маркетологів для власного розвитку. Тренер — Вікторія Єсауленко, директор з маркетингу ЮФ «Астерс».

 • Коли: 16 жовтня
 • Де: Chasopys Eduspace, вул. Льва Толстого, 3
 • Вартість: 250 грн

Практикум «Нейрохакінг: як вчитися швидко і результативно»

Сучасний світ настільки динамічний, що нам доводиться вчитися все життя. Зараз кількість інформації зросла настільки, що одним запам’ятовуванням не обійтися. Саме тому сучасна освіта все більше орієнтується на розуміння. А кращі навчальні заклади світу (MIT, Stanford, Garvard, Oxford) розробили ряд методик, заснованих на останніх відкриттях в області нейрофізіології. Саме з ними вас і познайомить Сергій Андрусенко. Ви отримаєте експрес-техніку складання mind map для будь-яких процесів; освоїте техніку «залізного запам’ятовування» списку з 16 завдань за 30 секунд і отримаєте доступ до безкоштовних ресурсів якісного навчання в будь-яких напрямках.

 • Коли: 17 жовтня
 • Де: Chasopys Eduspace, вул. Велика Васильківська, 30
 • Вартість: 200 грн

Київський міжнародний економічний форум

Масштабна міжнародна подія, головною темою якої майбутнє економічного розвитку. Щорічно на форумі обговорюються найбільш важливі проблеми не тільки для України, а всього світу в цілому. КМЕФ покликаний створити потужну дискусійну платформу, об’єднавши учасників, які формують нову історію економічного розвитку в столиці найбільшої європейської країни.

 • Коли: 18 — 19 жовтня
 • Де: КВЦ «Парковий», Паркова дорога, 16-А
 • Вартість: 8000 грн

Kyiv Smart City Forum 2018

Форум — одна з головних подій Східної Європи, присвячена популяризації smart city-технологій та впровадженню інноваційних рішень у містах. Форум стане платформою для активної спільноти, яка цікавиться міською тематикою. На вас чекають: 50 спікерів, 6 тематичних секцій та виступи у форматі Short Talks, понад 1200 учасників. Основні теми дискусій: Інтелектуальна транспортна система міста. Міська архітектура, урбанізм, smart building. Електронна демократія, відкритий уряд та громадські ініціативи. Креативна економіка та освіта. Стартапи та блокчейн-технології. Екологія та енергоефективність.

 • Коли: 31 жовтня
 • Де: КВЦ «парковий», Паркова дорого, 16-А
 • Вартість: 900 грн

Український бізнес форум

19 листопада, в КВЦ «Парковий» відбудеться щорічний захід «Український Бізнес Форум», який буде цікаво відвідати власникам бізнесу, генеральним і фінансовим директорам, юристам, бухгалтерам, аудиторам. В рамках одноденного заходу заплановані 2 паралельні сцени, 4 панельних дискусії з представниками Мінфіну, НБУ, провідними юристами та аудиторами, 12 доповідей і 500 учасників з України та ЄС.

 • Коли: 19 листопада
 • Де: КВЦ «парковий», Паркова дорого, 16-А
 • Вартість: €350

Майстер-клас «Focus on LinkedIn: продажі та клієнти»

LinkedIn — соціальна мережа професіоналів, що здатна вивести ваш власний бізнес на нову орбіту. Вдале використання LinkedIn допоможе ефективно продавати, шукати фахівців в команду та навіть побудувати власний бренд та бренд компанiї. На майстер-класі ви навчитесь: використовувати LinkedIn для заохочення клієнтів, підвищувати продажі, будувати власний бренд та бренд компанії. Спікер: Ольга Юрченко, кар’єрний коуч, консультант з кар’єрних змін та LinkedIn-стратег.

 • Коли: 22 листопада
 • Де: FEDORIV Hub, вул. Велика Васильківська, 5
 • Вартість: від 700 грн

Прокачати підприємницькі скіли, дізнатися про нові підходи щодо розвитку своєї справи на менторських сесіях і воркшопах (в області стратегії, маркетингу, фінансів, IT, PR і продажів) ви зможете, відвідавши фестиваль для малого і середнього бізнесу Get Business Festival 2018, який пройде 14 листопада в Києві за адресою: вул. Велика Васильківська, 55, НСК «Олімпійський».

Квитки на Get Business Festival 2018 можна придбати на get.delo.ua.

Повна програма заходу буде розміщена на get.delo.ua 02 жовтня.

— Читайте також: Get Business Festival 2018: ekonomika+ и Альфа-Банк Украина поддержат предпринимательское движение