Baby’s gift: 4 ідеї подарунків малюкам на новорічні свята

Підказки від KIDDISVIT

17.12.2018

Вибір дитячих іграшок для малюка у віці від 1 року до 3-х — справа дуже відповідальна. Тому, що все, що пізнає малюк в такому віці, пізнається під час гри. Напередоднi новорічних свят ми хочемо поділитися з вами ідеями, що подарувати дітлахам. Отже, пропонуємо добірку від WOMO.

«Ковчег Ноя» від KIDDIELAND

 

Що це за іграшка? Це популярна іграшка, яка вміє розмовляти українською мовою. З нею малюк може одночасно вчити віршики, отримувати перші знання про тварин, геометричнi форми та вивчати кольори. Фiгурки можна розставляти за принципом сортера. А ще, ця іграшка розповість легенду про Ноя, у ній є годинник та міні-піаніно. Рекомендована для малюків вiд 1 року.

За що її люблять діти? За те, що «Ковчег Ноя» можна катати на мотузочці за собою, а ще грати на ньому, як на справжньому піаніно та розставляти тварин на двох палубах.

Вiдгук: «Цей Ноїв ковчег KIDDIELAND — просто фантастична іграшка, до того ж україномовна! Гарні пісні, кожна тваринка має своє місце та розмовляє. Також є міні синтезатор, та все якісно зроблено», – мама-блогер @tanyaprenkovych.

«Чудомобіль Принцеса» від KIDDIELAND

Що це за іграшка? Це яскрава iграшка-чудомобiль з героями Disney. Вона розважить дитину мерехтливими вогниками та чарiвними мелодiями. На панелі управління є брязкальце, годинник та піаніно з клавішами. США та Захiдна Європа переживають справжнiй «бум» на машинки-чудомобiлi завдяки модному тренду здорового та рухливого способу життя. Рекомендована для малюків вiд 1 року.

За що її люблять діти? Тому, що на чудомобілi можна кататися вдома та на вулиці. Особливо дівчаткам подобається казковий замок з фігурками принцес на капоті, які рухаються під звуки приємної музики. Дiвчата люблять iї за місткий багажник (це їх особиста схованка).

Вiдгук: «Напевно, це найкращий толокар для дівчат від 8 до 24 місяців. «Чудомобілi Принцеса» наче створенi для маленьких принцес», — мама-блогер @yana_osipova.

Музична іграшка «Котофон» від Battat

Що це за іграшка? Це популярна музична іграшка, яку обожнюють діти. Вона яскрава та схожа на рудого кота. В іграшці багато музичних режимів: банджо, орган, піаніно, дзвіночки та ін. У «Котофон» вбудовано 20 мелодій, 7 кумедних котячих пісень. Є 5 музичних ритмів: рок, блюз, диско, самба та техно. Рекомендована для малюків вiд 2 років.

Чому діти її люблять? Тому, що на «Котофонi» можна грати, як на справжньому пiанiно. Малюкiв також підкорює наявність мікрофона, адже за допомогою нього дитина відчуває себе справжньою зіркою домашньої сцени.

Вiдгук: «Cпочатку «Котофон» заволодіє увагою вашої дитини, своїм яскравим зовнішнім виглядом, а потім полонить своїм звучанням», — мама-блогер @alisaswonder.

Мозаїка «Quercetti — Геометрія Максі»

Що це за іграшка? Це цікава мозаїка, з якою дитина зможе будувати маленькi вежi, сортувати фішки за кольорами, формою та навіть спорудити гусеницю. У наборі — 21 фішка різних форм та кольорів, одна з яких брязкальце, а ще мозаїка Quercetti зроблена в Італії.

Чому діти її люблять? Тому, що мозаїка Quercetti яскрава, деталі великі та легко вставляються у дошку. Малюкові цікаво створювати свої візерунки, деталі кріпляться дуже просто. Бац, та вежа готова!

Вiдгук: «Мозаїка розвиває дрібну моторику, уяву, творчі здібності. Якість така, що ще й онуки зможуть пограти в неї, тому що made in Italy», – мама-блогер @owl_vinn.

  • Де купити: в мережах дитячих магазинів, а також в інтернет-магазинах України

Джерело: офіційний дистриб’ютор iграшок в Україні компанія KIDDISVIT

— Читайте також: Smart Gift: Пять девайсов в подарок тинейджерам