Бенксі створив інсталяцію проти домашнього насильства

Британський вуличний художник Бенксі створив артоб’єкт під назвою Valentine’s Day mascara (мейкап до Дня святого Валентина), присвятивши його темі домашнього насильства.

Про це пише ВВС.

Художник зобразив домогосподарку в стилі 1950-х років, в якої вибитий зуб та синець під оком, біля викинутої на вулицю морозильної камери. З іншого боку митець домалював чоловічі ноги, які ніби стирчать із морозилки. Також на передньому плані інсталяції видно зламаний пластиковий стілець, синій ящик для продуктів та частину якихось меблів. Біля ніг домогосподарки лежать порожні пляшки з-під алкогольних напоїв та сковорідка з червоними плямами фарби, що імітують кров.

Бенксі намалював картину у місті Маргейт, проте вже за декілька годин місцева влада вивезла морозильну камеру, зіпсувавши інсталяцію. В окружній раді Танета пояснили, що вивезли камеру «з міркувань безпеки», і запевнили, що повернуть її після перевірки, «якщо вона буде безпечною».

Водночас місцеві мешканці розповіли, що раніше посадовців не надто турбувало сміття на вулиці, навіть коли їм скаржились, «вони діяли через тиждень-два, а не одразу».

«Ймовірно, вона була там місяцями… Це стало проблемою для здоров’я та безпеки лише після того, як стало витвором мистецтва», — розповіли люди, які живуть неподалік.