Більше 10 мільйонів гривень допомоги зібрали українці, аби діти в 10 онкоцентрах України отримали життєво необхідні ліки

Коли дитина хворіє на рак – це стосується кожного. 1-15 листопада 2020 року в мережі “АТБ-маркет” пройшла спільна всеукраїнська благодійна акція “Мене це стосується! А тебе?” фондів “Таблеточки” та “АТБ”. Купуючи спеціальні товари, українці допомогли зібрати понад 10 мільйонів гривень допомоги для дітей з онко. 

Вся Україна відчула на собі наслідки пандемії. В цей непростий рік увага суспільства, держави, бізнесу була зосереджена на подоланні коронавірусу та на економічних проблемах. Онкохворі діти, які і так потребують підтримки і допомоги, опинилися в ще більш вразливому становищі. Рак не пішов на карантин. Раку байдуже, що закриті кордони, а значить – відсутня можливість купувати за кордоном ті ліки, доступу до яких немає в Україні. Раку не важливо, що зірвалися державні закупівлі необхідних препаратів і тепер онкохворі діти ризикують не отримати лікування взагалі. Весь світ “на паузі”, а рак – ні.

У цей складний час Україна об’єдналася, аби онкохворі діти продовжували лікуватися вчасно і повноцінно. 

Більше 10 мільйонів гривень допоміг зібрати кожен українець, який купував спеціальні товари в рамках всеукраїнської благодійної акції “Мене це стосується! А тебе?”,  організованої фондами “Таблеточки” і “АТБ”.

Це не перша благодійна акція, яку ми реалізуємо останнім часом. Але саме ця — особлива! І за масштабами її проведення, і за долученням до неї українських топ-зірок, а головне, за вкрай важливою місією — допомоги онкохворим дітям, які потребують термінового лікування. Ми щиро вдячні всім нашим партнерам, кожному покупцеві, хто не залишився осторонь, підтримував і брав активну участь в реалізації нашої спільної з благодійним фондом «Таблеточки» ініціативи. Допомагати сьогодні — це дійсно просто, особливо коли це стосується кожного з нас – зазначає голова Ради директорів, генеральний директор корпорації «АТБ» Борис Марков.

Завдяки цим коштам необхідну допомогу отримали діти в 10 онкоцентрах у 8 областях України на суму 10,48 мільйона гривень.

За останній рік ми всі відчули цінність взаємодопомоги та турботи один про одного. Як показала спільна акція “Мене це стосується! А тебе?” благодійних фондів “Таблеточки” та “АТБ-маркет” це не просто благодійний збір коштів на потреби онкохворих дітей України, а, скоріше, морально-філософське питання до кожного з нас. Так влаштована психіка людини. Ми не здатні цілеспрямовано думати про негаразди і хвороби в ситуаціях, коли це не стосується безпосередньо нас самих. Втім, ця кампанія абсолютно довела, що співчуття та бажання допомогти перемагають в серцях українців. Ми розуміємо, що тільки об’єднавшись, ми здатні долати хвороби та відчай. Але найважливіше той, хто отримав шанс на одужання сьогодні, матиме нагоду подарувати цей шанс завтра. Принаймні мені хочеться в це вірити. І я думаю, що мене це стосується. А тебе? – коментує Олександр Лисиця, завідувач відділення трансплантації кісткового мозку НДСЛ “Охматдит”.

Звіти за результатами акції “Мене це стосується! А тебе?” 2020 року можна переглянути тут та тут

Коли дитина хворіє на рак – це стосується кожного. У 2020 році весь світ пішов на карантин, та попри всі виклики пандемії онкохворі діти продовжували свою боротьбу. Це стало можливим завдяки фантастичним українцям, які підтримали дітей, купуючи “добрі” товари в мережі АТБ-Маркет. Ця акція довела, що великі добрі справи – це частина повсякденного життя українців, і це дарує надію, – ділиться директорка зі стратегічних партнерств фонду “Таблеточки” Світлана Пугач.

Під час акції українці купували на касах магазинів мережі “АТБ-маркет” благодійні шоколад і чай вартістю 7 і 5 гривень відповідно. А в самому торговому залі були розміщені товари партнерів акції, по 50 копійок від продажу яких також перераховувались на допомогу дітям – підопічним фонду «Таблеточки». До акції приєдналися співачка Оля Полякова та її колега DZIDZIO. Обличчя зірок були на упаковках благодійного шоколаду і чаю.

«Таблеточки” — благодійний фонд, який з 2011 року допомагає онкохворим дітям в Україні. Щомісяця під опікою фонду 400 дітей і 21 онковідділення по всій Україні. За час роботи фонду адресну допомогу отримали більше 5000 родин.

Благодійна організація “Всеукраїнський благодійний фонд АТБ” заснована у 2017 році. Головною метою діяльності фонду є всебічна підтримка та допомога різноманітним верствам населення: воїнам АТО та їхнім родинам, вимушеним переселенцям, пенсіонерам, людям з інвалідністю, багатодітним сім’ям, дітям, які потребують термінового лікування. За час роботи фонду було проведено декілька всеукраїнських благодійних програм: “Дерево життя”, “Благодій” тощо, спрямованих на цільову підтримку та допомогу дитячим лікувальним закладам України. В рамках реалізації цих програм обласним дитячим лікарням фонд передав сучасне медичне обладнання та необхідні витратні матеріали на суму понад 7 мільйонів гривень.