Українка Ольга Юрченко выпустила благодійний аромат Soul of Ukraine на допомогу дітям

04.01.2023

Засновниця парфумерного бренду Soul of Mine Ольга Юрченко була вимушена поїхати з рідної Одеси заради безпеки своїх дітей. Опинившись за кордоном, українка вирішила створити благодійний аромат, кошти від якого перерахують на допомогу нашим дітям, що стали жертвами російської агресії. Так світ побачив проєкт Soul of Ukraine. До створення аромату Ольга запросила 14 найвідоміших парфумерів з усієї Європи.

Малюнок, яким прикрасили пакування та флакон парфуму, створила художниця з Одеси Леся Верба, яка віднедавна живе в Нью-Йорку.

«Кількість флаконів обмежена, але наголошую, що кожна гривня від продажу піде на підтримку дітей, що постраждали від війни. Наразі ми вже встигли познайомити з «Душею України» величезну кількість європейців і  зібрати понад 20 тисяч євро. Наразі їдемо додому й маємо надію на гарний фідбек від українців», — коментує Ольга Юрченко.

Партія є лімітованою – складається лише з 200 флаконів. Парфуми можна придбати онлайн в інстаграмі Soul of Mine. Вартість флакона 100 мл – $200

Усі отримані кошти будуть спрямовані до благодійного фонду «Дитина єдиної України» та витрачені на забезпечення потреб дітей, які стали жертвами війни в Україні.

 

Новини партнерів