Благодійний фонд Карітас України збирає гроші на забезпечання школярів з родин у складних життєвих обставинах

В Україні проходить традиційна всеукраїнська благодійна акція «Шкільний портфелик»

Напередодні нового навчального року благодійний фонд Карітас України розпочинає збір коштів на забезпечення всім необхідним до початку навчального року дітей у складних життєвих обставинах, з багатодітних сімей, ВПО та з родин де є загиблі від війни в Україні.

«За понад 20 років нам вдалося забезпечити десятки тисяч українських школярів допомогою до школи. Ми впевнені, що матеріальний стан родини не може стати на заваді дитині отримувати якісні знання. А цей навчальний рік буде для українських родин чи не найскладнішими, тож ми закликаємо всіх наших партнерів та небайдужих громадян підтримати нашу акцію цього року та допомогти дітям підготуватись до школи», – коментує директор з комунікацій та мобілізації ресурсів Карітасу України Владислав Шелоков.

Набір для шкільного портфелика учня 1-4 класів традиційно містить: рюкзак, пенал, 10 зошитів у клітинку (12-18 аркушів), 10 зошитів у косу/звичайну лінійку (12-18 аркушів, пластилін, дошка та ніж для пластиліну, набори кольорового паперу та картону, ножиці, фарби акварельні, гуаш, пензлики, клей ПВА, прості та кольорові олівці, підстругачка для олівців, альбом для малювання, лінійка до 15 см дерев’яна, гумка для стирання; ручки синього кольору.

У 2021 році загалом було зібрано та передано 5 340 таких «шкільних портфеликів».

В умовах повномасштабної війни в Україні 2022-2023 навчальний рік буде особливо складним – не всі діти матимуть змогу знову сісти за парти, тому деякі вимушено продовжать здобувати освіту онлайн. Тож цього року, для дітей, які живуть недалеко від районів проведення бойових дій та будуть навчатися дистанційно, проводиться додаткова акція «Шкільний портфелик 2.0» із закупівлі планшетів для онлайн навчання. Вартість одного планшету станом на 4 серпня 2022 року – 7 300 грн.

Щоб допомогти дітям у прагненні до навчання можна зробити пожертву за реквізитами: Номер рахунку в форматі IBAN – UA883253650000002600407913626, Міжнародний благодійний фонд «Карітас України», ЄДРПОУ 21695710, призначення платежу: благодійна пожертва на акцію Шкільний портфелик або Шкільний портфелик 2.0 (за вашим вибором). Принести вкоплектований портфелик зі шкільним приладдям до найближчого Карітас чи зробити пожертву онлайн на сторінці акції за посиланням.