Блогерку, яка закликала скласти зброю, мають поновити на навчанні

Суд визнав відрахування з університету протиправним

У той час, коли українці донатять на підтримку ЗСУ кожну зайву гривню, аби швидше звільнитися від окупантів, студентка четвертого курсу факультету ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету заявила, що не робить цього, бо треба «скласти зброю та прийняти ворога з добром».

Блогерка в Інстаграмі поширювала думку про те, що потрібно «просто скласти зброю», попри загибель тисяч дорослих та дітей і фактично знищені населені пункти.

«Я не доначу ЗСУ спеціально і не їм м’ясо, тому що я не підтримую вбивства, я не підтримую війну. Я бачу найрозумнішим рішенням у цій війні: скласти нам зброю і прийняти ворога з добром. Це звучить дивно, але це найрозумніше, що може зробити розумна людина», — написала вона.

В університеті слова дівчини розцінили як ганьбу для навчального закладу та відрахували. Тепер студентку таки мусять поновити на навчанні. Відповідне рішення ухвалив Білоцерківський міський районний суд Київської області. Рішення суду можна оскаржити у Київському апеляційному суді упродовж 30 днів після його оголошення.