Business Camp for Women: розвиток жіночого підприємництва в Україні

Київ, 20-24 січня 2020 року, Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та ГО «Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі» (УЦСІТ) провели 5-денний інтенсивний бізнес табір для жінок – Business Camp for Women.

Business Camp for Women – це 5-ти денна програма інтенсивного занурення у професійне середовище тих, хто вже має бізнес та тих, хто лиш планує його розпочати. Бізнес табори об’єднують жінок різного віку та мають на меті заохочення до розвитку бізнес-ідей шляхом створення бізнес-стартапів та МСП, реалізації професійного потенціалу жінок на керівних посадах.

4-й Business Camp for Women зібрав жінок з ІТ сектору, який активно розвивається, а відтак і кількість жінок, залучених у секторі, постійно зростає.

Цього разу спікерками Business Camp for Women стали заступниця міністра цифрової трансформації України Валерія Іонан, народна депутатка України Кіра Рудик, ґендерна дослідниця Олена Стрельник, директорка TechUkraine та Наталя Вєрємєєва, лід по глобальному продукту компанії Google Ольга Павлюк та  лідерка спільноти  Developer Circles у Facebook Томка Коляда.

Заступниця міністра цифрової трансформації України Валерія Іонан під час своєї сесії з маркетингу зазначила: «Чудово, що в Україні є такі ініціативи як Business Camp for Women. Для багатьох учасниць – це місце професійного старту, можливість систематизації знань та майданчик для успішного партнерства. Жінки завжди були, є і будуть рушійною силою економічного розвитку».

Організатори Business Camp for Women запрошують успішних українських жінок з бізнесу та державних інституцій, організовують візити на підприємства, залучають успішних власниць та керівниць бізнесу, які допомагають учасницям побачити шлях від бізнес ідеї до реального запуску власної справи, знайомлять з правовими та юридичними питаннями ведення бізнесу, інформують про можливості залучення фінансових ресурсів, навчають основам маркетингу, та відпрацьовують навички ведення переговорів.

Закріпити отриманні знання на практиці допомагають воркшопи на підприємствах. Цього разу учасниці Business Camp for Women відвідали Sannacode – багатопрофільну компанію з повним спектром послуг, що спеціалізуються на веб-дизайні та розробці мобільних додатків. Провела практичне заняття та поділилася власним досвідом Анна Кармазіна, керівниця компанії Sannacode.

На закритті табору, заступниця директора місії USAID Ukraine — USAID Україна Сюзан Кутор зазначила «Розширення можливостей для жінок та чоловіків розпочати та розвивати власний бізнес, в тому числі в ІТ секторі, є критично важливим для розвитку сильної та конкурентоспроможної економіки України».

Вільям Сіз, керівник Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» вручив учасницям сертифікати, що засвідчують проходження навчання та мотивують на подальшу реалізацію власних бізнес-ідей.

Участь у таборах безкоштовна, ще два заплановані у Києві та Миколаєві у лютому, деталі за посиланням.

Business Camp for Women організовує Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі — ITFC за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

Теги: