
HR-директор логістичної компанії Meest Expres Галина Цвіркун
Де ті тисячі переміщених осіб, чому наш ринок не наповнюється працівниками? Всі ці місяці я мала ілюзію що люди будуть шукати найменшої можливості працювати. Але на жаль це була моя ілюзія.
Щодня ми працюємо на інфофронті, виствілюючи подвиги українських жінок та впливаючи на світову спільноту інформаційно.
Ми просимо нас підтримати, аби ми й надалі могли виконувати нашу місію на шляху до української перемоги
Підтримати womo.uaЯк часто у вас виникає думка «не хочу працювати»? Чому така думка виникає?
Є кілька аспектів, які не спонукають людей до праці. Один з них простий, але не далекоглядний — це існуючий рівень забезпечення базових потреб. Про них вдало чи не вдало, як дивитися, держава подбала: соціальні виплати, турбота про базові потреби і таке інше.
Інший — це професійний.
Якщо думка про небажання працювати виникає кілька разів за день, то це біда. Не слід ігнорувати такі думки, бо вони мають ефект накопичення. Звичайно, породжувати їх можуть зовнішні фактори – труднощі на роботі, складні відносини в команді, ненависна робота, вигорання, особисті проблеми тощо.
Останні новини
- WoMo-знахідка: високоефективні креми для обличчя від українського бренду натуральної косметики Tink
- В Україні запустили безкоштовну гарячу лінію юридичної допомоги для жінок із родин військовослужбовців
- Кримську татарку Леніє Умерову залишили у СІЗО рф ще на три місяці: подробиці
- Ukraïner презентував документальний фільм «Жінки на війні» з Юлією «Тайрою» Паєвською
- Майбутнє належить креаторам: 12-13 листопада відбудуться благодійні ELEMENT 18-1750 Fashion Days Новости на главной
Але є дещо небезпечніше. Коли людина самостійно піддається впливу ліні, грає за правилами своїх думок «не хочу працювати». У такому випадку поступово розвивається патологічна лінь. Людина робить все більше перерв на роботі, живе з очікуванням від вихідних до вихідних, мириться зі своїм станом, починає плисти за течією. Внутрішня боротьба вимикається, вмикається поступова деградація. Важко не те, що генерувати нові ідеї, а й виконувати прості звичні задачі.
Боротись з цим можна і треба:
- Не ігнорувати, не затягувати, а досліджувати природу таких думок.
- Вирішувати проблеми одразу – якісно відпочивати, робити те, що любите, розбавляти буденні справи творчістю, вивчати нове і розвиватись.
- Ми повинні тренувати свій мозок, емоційну складову безперервно і не бійтесь звертатись за допомогою, порадою, якщо не можете справитись самі.
Можливо ці думки будуть і корисні тим хто в зоні комфорту, бо не слід вдовольнятися милом з гуманітарки коли можеш заробити на те, до чого справді звик.