Чому всі у захваті від японського манікюру та де його зробити?

17.08.2023

Майстри б’юті-простору Jolly Beauty & Care розповіли WoMo, у чому відмінність японського манікюру від звичайного та чому ця послуга стала однією з найпопулярніших.

Японський манікюр можна легко впізнати навіть без особливого nail-досвіду. Відмінні риси – доглянуті нігті, глянцевий блиск та акуратна форма. Це суто салонна процедура, яку дуже складно чи навіть неможливо повторити вдома. Адже вона поєднує в собі професійний догляд за руками та експертну турботу за нігтями. Ніяких штучних складників та різальних інструментів, все максимально натурально і водночас дієво. У процесі використовують спеціальні засоби, які живлять і зміцнюють нігтьову пластину. 

Саме тому все частіше клієнти салонів відмовляються від покриття гель-лаком на користь японського манкюру. Він вже став синонімом доглянутих та здорових нігтів. Поки майстри освоюють унікальну техніку та удосконалюють навички. 

“Натуральність – головний тренд останніх років. Якщо раніше акцент б’юті-послуг був на тому, як щось додати, покращити, то зараз головне – підкреслити власну унікальність та індивідуальність. Ця ж тенденція простежується і в догляді за нігтями. У японському манікюрі майстер не використовує штучні засоби та не травмує нігті фрезою. А лише робить їх сторовішими та естетичнішими”, – зазначає майстер салону.

Це й не дивно, адже процедура допомагає подбати про здоров’я і красу нігтів, надаючи їм натурального блиску. Такий тип манікюру ідеально підійде для тих, хто хоче відновити нігті після частого покриття гель-лаком або ж просто хоче зміцніти нігті і зробити їх більш здоровими. 

Технологія японського манікюру

Етап 1. Підготовка нігтя. Майстер ретельно очищує нігтьову пластину від залишків лаку та інших забруднень.

Етап 2. Вирівнювання і формування. За допомогою спеціальних інструментів нігтьову пластину вирівнюють і надають бажану форму.

Етап 3. Нанесення поживних засобів. Зокрема, натуральні олії, сироватки та креми наносять на нігтьову пластину та шкіру навколо неї для живлення і зволоження.

Етап 4. Воскове покриття. На нігтьову пластину наносять спеціальне покриття на основі натурального воску або камфори, яке допомагає зміцнити нігтьову пластину і надати їй блиск.

Етап 5. Легке полірування. Спеціальні поліруючі інструменти допомагають зробити нігтьову пластину гладкою та рівною.

Етап 6. Завершальний дотик. Після всіх процедур наносять зволожувальний крем або олію для додаткового догляду.