CLIPSE BEAUTY BOX випустив новорічну серію для незламних красунь

Інфлюенсерка Алла Барановська присвятила незламним красуням зимовий CLIPSE BEAUTY BOX з косметичними засобами з догляду за собою. 

«Наскрізною темою промо кампейну став лід — як символ надскладної зими, де ворог намагається зламати українців фізично та морально, але ми залишаємось непереможними. Проте це не значить, що це дається легко. Цьогорічний CLIPSE BEAUTY BOX — це спроба розтопити той лід та втому в серцях українців, який принесла війна, та нагадати, що попри все, життя триває і в ньому є місце для піклування та турботи про себе та близьких», — каже Алла Барановска.

CLIPSE BEAUTY BOX дає можливість економії до 70%, а також знайомить з новими та добре відомими на весь світ брендами: Givenchy, Kerastase, Gaston, Sepai, Nashi Argan, Genosys, Bellefontaine, Sister’s Aroma, Dr Jart, Elemis, Valquer, Nami Home.

Цього року новорічні бокси складаються з двох наборів, які наповнені засобами для обличчя, тіла, волосся, декоративною косметикою та іншими приємними сюрпризами від партнерів.

 

Проєкт було створено чотири роки тому з метою допомогти дівчатам з вибором оптимальних засобів. CLIPSE BEAUTY BOX це прояв піклування за собою та спосіб виразити свою любов до людини, а іноді й до себе. Також проєкт підтримував благодійні ініціативи. У вересні на підтримку українських жінок-переселенок з дітьми передали в «Марш жінок» 100 наборів косметики.

 

Теги: