Corteva Agriscience оголосила про грант для жінок-фермерок TalentA-2022 на 2,5 млн грн

Грант у 2,5 мільйони гривень буде розподілений між переможницями за рішенням членів експертної ради

Міжнародна сільськогосподарська науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience оголосила про проведення освітньо-грантової програми для жінок-фермерок TalentA-2022. Програма має сприяти розвитку антикризових навичок в учасниць та надасть їм можливість виграти гранти на загальну суму понад 2,5 мільйони гривень для відновлення бізнесу та соціальної підтримки своїх громад.

Курс «TalentA-2022. Антикрихкість» має на меті допомогти жінкам, які задіяні в  сільськогосподарському виробництві, впоратись із наслідками трагічних подій, що відбуваються на території України: відновити та забезпечити життєздатність бізнесу, адаптуватись до нових реалій, управляти кризою і таким чином знизити ризики для продовольчої безпеки в громадах. 

Своїм досвідом з учасницями ділитимуться відомі експерти викладацької та бізнес-спільноти, а також фахівці Corteva Agriscience, які володіють передовими знаннями, накопиченими лідером сільського господарства за довгу історію роботи в понад 140 країнах світу. 

До участі в програмі 2022 року з поглибленим рівнем антикризового навчання запрошені учасниці TalentA минулих сезонів, які отримали базові знання курсу та забезпечили розвиток власного бізнесу. Так, загалом учасницями «TalentA-2022. Антикрихкість» стали 45 жінок-фермерок віком від 23 до 70 років з 18 областей України: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької. Учасниці працюють у різних сферах сільського господарства – займаються вирощуванням зернових та бобових, овочівництвом, тваринництвом, птахівництвом, бджільництвом, садівництвом, ягідництвом, квітництвом. 

У жовтні учасниці TalentA-2022 візьмуть участь в грантовій частині програми і позмагаються за гранти від компанії Corteva Agriscience на підтримку життєздатності власного бізнесу та соціальної допомоги громадам. Щоб підтримати розвиток жіночого фермерства в умовах війни з метою наближення Перемоги, Corteva Agriscience ухвалила рішення про збільшення грантового фонду програми TalentA – у 2022 році він становить понад 2,5 мільйони гривень і буде розподілений між переможницями за рішенням членів експертної ради.

Ознайомитися з перебігом програми TalentA-2022 можна за посиланням та у соціальних мережах.

Оголошення переможниць відбудеться 17 жовтня з нагоди Всесвітнього дня сільських жінок.