Costa Cruises пропонує евакуйованим з України житло на кораблі

25.03.2022

Італійська компанія Costa Cruises запропонувала своє судно Costa Magica як тимчасове житло для евакуйованих з України. Судно пришвартоване біля одного з узбереж Італії, але простоює через COVID-19. Тому компанія вирішила перетворити його на потенційний тимчасовий хаб та допомогти підтримати наплив українських біженців, які в’їжджають до країни.

Про це повідомляє DesignTAXI.

Корабель був запропонований італійському уряду в рамках планів Національного цивільного захисту щодо розміщення українців. Costa Cruises має намір покрити витрати на виконання цієї обіцянки, включаючи заробітну плату та харчування. Компанія передала медичне приладдя та ліки українцям.

«Costa Cruises з великою тривогою стежить за драматичними подіями в Україні. Наші думки із потерпілими людьми, у тому числі із сім’ями наших українських колег, які зі зрозумілих причин турбуються про своїх близьких», — йдеться у повідомленні компанії.

Окремо сімейний фонд Міккі та Мадлен Арісон, що належить Carnival Corporation, жертвує 3 млр доларів організаціям, які підтримують українських біженців, а саме World Central Kitchen, Direct Relief та UNICEF USA. Флагман компанії Carnival Cruise Line також пообіцяв World Central Kitchen виділити 50 тисяч доларів на підтримку своїх українських співробітників.

Губернатора італійського регіону Лігурія Джованні Тоті зворушив жест компанії, але він зазначив, що круїзний лайнер поки не потрібен, бо допомоги волонтерів з усього світу було достатньо.