Дарʼю Коломієць і головну редакторку Kyiv Independent Ольгу Руденко внесли до списку Next Generation Leaders від журналу TIME

Диджейку Дарʼю Коломієць і головну редакторку Kyiv Independent Ольгу Руденко внесли до списку Next Generation Leaders від журналу TIME.

TIME назвало українське видання Kyiv Independent чи не головним джерелом надійної англомовної журналістики про війну в Україні. Головна редакторка Kyiv Independent Ольга Руденко розповіла журналу про роботу видання під час повномасштабної війни.

«Ми розпочинаємо цей амбітний проєкт, який базується на цінностях, у які ми справді дуже віримо – це незалежна журналістика. І ми робимо це, поки наша країна веде війну за виживання. Якби ви мене побачили, коли мені було 14–15 років, то ніколи б не подумали, що ця людина стане кимось більшим», – розповіла Ольга в інтервʼю.

Дарʼя Коломієць поїхала до США влітку, щоби поширювати там інформацію про війну в Україні, доносити правду про воєнні злочини росії й ознайомлювати іноземну аудиторію з українською культурою. У вересні диджейка поїхала до США вдруге.

В інтервʼю TIME Коломієць розповіла про застосунок MusiCures із цілодобовим стримом української музики, про проєкт «Щоденник війни», в якому зібрала понад 40 історій людей про різний досвід переживання війни й «пропаганду української культури» у світі.

«Я хочу, щоб ці історії почули в усьому світі. Коли переживаєш стільки болю, дуже важливо, щоб хтось вислухав твою історію», – розповіла Дарʼя.