Датагруп-Volia бере на себе зобов’язання забезпечити 50 дітей-сиріт війни до повноліття

Датагруп-Volia та благодійний фонд «Я Майбутнє України» започаткували проект «Наші діти»

Компанія Датагруп-Volia, благодійний фонд «Я Майбутнє України» та ювенальна поліція України на цьому тижні оголосили про започаткування проекту «Наші діти». У рамках проекту компанія Датагруп-Volia бере на себе зобов’язання, щодо забезпечення 50 дітей-сиріт війни до набуття ними повноліття.

Про це повідомила пресслужба компанії.

Йдеться про дітей з усієї України, зокрема,  з окупованих, деокупованих, прифронтових територій.

«Наша ціль — допомогти сотні дітей, які втратили батьків у цій страшній війні стати на ноги. Це не одноденна ініціатива, аж до вісімнадцятиріччя вони отримуватимуть стипендію — 8000 гривень на їх найважливіші потреби. Комусь треба закінчити ремонт в кімнаті, який не встиг доробити татко, комусь закупити дрова на зиму, які більше немає кому рубати, комусь оплатити лікування після осколкових поранень, комусь візити до психолога, аби перестати прокидатися від кошмарів щоночі, комусь потрібна їжа, а комусь допомога із оплатою навчання», — каже керівниця благодійного фонду «Я Майбутнє України» Марта Левченко.

Фінансові затрати, першого етапу цього проєкту погодились взяти на себе компанія Датагруп-Volia, але кожен може приєднатись до цієї справи. За словами Левченко, якщо вони зберуть більше грошей, то зможуть збільшити кількість дітей, які отримають допомогу. Також до проєкту можна долучитися нефінансово — подарувати ноутбук для навчання, гітару, чи будівельні матеріали для ремонту. Приєднатися у ролі репетитора, психолога чи ментора. Багато хто з цих дітей тепер просто потребує безпечного постійного дорослого наставника у своєму житті.

Теги: