Музика незламних: відомі українські хіти у виконанні НАОНІ оркестра на терасі ТРЦ Gulliver

31 серпня команда A Concert запрошує послухати відомі українські пісні у виконанні НАОНІ — Національного академічного оркестру народних інструментів України. Подія відбудеться на відкритій терасі ТРЦ Gulliver з чудовим краєвидом на центр Києва

25.08.2023

31 серпня оркестр гратиме програму під назвою «Музика незламних», в яку увійдуть визначні українські композиції минулого і сьогодення: «Ой у лузі червона калина», «Щедрик», «Стефанія» та інші культові композиції. 

Читайте також: Ода коханню та пристрасті: BRYANGIN представляє нову пісню «Фурія»

НАОНІ — провідний мистецький колектив України з багаторічним досвідом. В оркестрі нараховується близько 40 народних інструментів, а музиканти у його складі — кращі з майстрів української інструментальної музики.

Захід пройде на літній терасі ТРЦ Gulliver – одного з найбільших торгово-розважальних комплексів в столиці. Тераса на 5-му поверсі — затишна, простора та зонована локація з неймовірним краєвидом на центр міста, де для подій від A Concert встановлено сцену, глядацькі місця та літній бар з прохолодними напоями. Також у ТРЦ піклуються про безпеку, зокрема, на -1 поверсі передбачене сертифіковане укриття на випадок повітряної тривоги.

Читайте також: Прозорість емоцій: фільми, в яких розкриваються тяжкі стосунки матері й доньки

Частина коштів від продажу квитків на заходах A Concert відправиться фонду Helper, який зараз займається допомогою потерпілим внаслідок трагедії в Херсонській області. Крім цього, на заходах проходять благодійні аукціони, до яких можуть долучитися глядачі.

Читайте також: Український оберіг із серця Донбасу: в ТРЦ Gulliver пройшла презентація благодійного проєкту Олега Верняєва

A Сoncert — новий спільний проєкт клубу Atlas і команди Salat Party. Мета організаторів — створювати нові формати на основі сучасної та класичної оркестрової музики і відкривати нові локації, урізноманітнюючи культурне дозвілля киян.

Приєднуйтесь до наших каналів TelegramInstagram таFacebook.