Де в Україні під час війни безкоштовно вакцинувати, стерилізувати та чіпувати домашніх тварин

З початком війни Росії проти України, біда зачепила не тільки людей України. Нарівні з людьми страждають і чотирилапі улюбленці. Адже в ситуації постійних загроз, нестабільності та зниження матеріального стану їх власників, тварини не отримують належного догляду. Аби підтримати власників домашніх тварин, Українська ветеринарна асоціація дрібних тварин (USAVA) за підтримки Міжнародного фонду захисту тварин IFAW розпочинає програму для власників домашніх тварин.

Ветеринарні клініки, які приймають участь в програмі, пропонують безкоштовні вакцинацію, чіпування та стерилізацію домашніх тварин.

«Війна не змусила нас скласти руки. Тварини не перестають хворіти незалежно від зовнішніх обставин. Якою б складною не була ситуація в країні, потреба у ветеринарній допомозі залишається», – розповідає президент USAVA Владлен Ушаков.

Скориставшись послугами, які передбачає програма, власники не тільки захистять своїх улюбленців від небезпечних захворювань та зменшують ризики виникнення загрозливих чи небажаних ситуацій. Після чіпування та вакцинації вони отримають документи, необхідні для перетину кордону з домашньою твариною.

В програмі приймають участь зазначені нижче ветеринарні клініки:

Київ: Ветеринарна клініка доктора Медведєва вул. Феодори Пушиної, 25. Тел: +380932650229, Цілодобова ветеринарна клініка «ДОВІРА»

вул. Михайла Ломоносова, 58. Тел: +380971112209

Одеса: Ветеринарна клініка «ВетПрем’єр» вул. Іцхака Рабіна, 7. Тел: +380678225252

Харків: Цілодобова ветеринарна клініка «ДОВІРА», вул. Клочківська, 191д. Тел: +380680793982

Львів: Ветеринарна клініка «Ветсервіс», вул. Рубчака, 21Б. Тел: +380965321685

Перелік клінік та контакти також можна знайти в соцмережах Facebook, Instagram, месенджері Telegram, на сайті програми та сайті Української ветеринарної асоціації дрібних тварин (USAVA).