Дивовижні: 5 найочікуваніших гаджетів 2019 року

Гнучкий смартфон, новий iPhone та окуляри змішаної реальності

Багато хто чекає на новий iPhone, але окрім цього девайсу розробники з усього світу пропонують ще принаймні чотири прилади та технології, які змінять комунікації. Але почнемо із «яблучного» смартфону. Отже…

iPhone 2019

Скоріше за все, ми побачимо новинку у вересні 2019-го. Наразі розробники ретельно приховують її зовнішній вигляд, але щодо «нутрощів», то смартфон матиме потрійну камеру заднього виду, оснащену можливістю тривимірного сприйняття із стереоскопічним зором. За розумову діяльність відповідатиме чіп A13 від TSMC, демонструвати всю інформацію буде OLED-дисплей. А ще телефон отримає покращену систему розпізнавання обличчя Face ID.

Samsung Galaxy Flex

Гнучкий смартфон від Samsung можна буде купити вже у 2019 році. Гаджет отримає назву Galaxy F і матиме два основні екрани. Екран на зовнішній стороні буде працювати як звичайний смартфон, а відкривши його, користувач отримає розширений екран, як у невеликого планшета. Телефон буде презентовано в березні й коштуватиме $1 770.

Microsoft HoloLens-2

Окуляри другої версії від Microsoft дозволять взаємодіяти із віртуальними голограмами. Це можуть бути мапи, креслення, тривимірні моделі будинків, автомобілів, деталей, мультиплікація тощо. Очікується, що девайс буде анонсований у другому кварталі 2019 року. Ця версія буде легшою і меншою, ніж оригінальна модель. Час її автономної роботи буде набагато більшим, ніж у першій HoloLens. Нова гарнітура коштуватиме $3 000 й отримає окремий процесор, призначений для вбудованої системи штучного інтелекту. Нагадаємо, що оригінальна гарнітура HoloLens була представлена ​​більше трьох років тому.

Mirage Diamond Glass

Американська компанія Akhan Semiconductor, що спеціалізується на діамантових напівпровідниках, розробляє технологію, яка зробить дисплеї смартфонів в шість разів міцнішими і в десять разів стійкішими, ніж всі нинішні аналоги. Новинка отримала назву Mirage Diamond Glass. Фішка скла у тому, що у процесі створення воно формується випадковим чином, що запобігає появі глибоких тріщин.

Наразі компанія разом з партнерами тестує технологію, щоб переконатися в її працездатності та гарантувати коректну роботу з сенсорними екранами. Також дослідники зайняті зменшенням відбивних властивостей покриття, щоб позбутися відблисків. Перший смартфон з діамантовим покриттям екрану вийде в 2019 році.

5G

Швидкість передачі даних в бездротових мережах 5G становитиме 1-2 Гбіт/с, що в 10-20 разів швидше, ніж провідний інтернет. Експерти вважають, що до 2024 року 20% мобільного трафіку йтиме через пристрої, що підтримують цю технологію. Отже на MWC 2019 ми, ймовірно, побачимо флагманські смартфони від низки виробників, які підтримуватимуть 5G.

Також до кінця 2019 року користувачі зможуть купити ноутбуки, які будуть містити вбудований модем 5G. У всякому разі, так стверджує компанія Intel, яка співпрацює з Microsoft, Dell, HP і Lenovo.

Фото: Microsoft

— Читайте також: Сальма Белхассин: «Мы создаем инструмент для предотвращения насилия и сексуальных домагательств»