Для підтримки України: Міла Куніс та Blizzard запустили продаж набору петів у World of Warcraft

26.07.2023

Американська акторка з українським корінням Міла Куніс підтримала благодійну акцію, яку організували команда розробників багатокористувацької рольової онлайн-гри World of Warcraft (Blizzard Entertainment) та неурядова благодійна організація BlueCheck Ukraine. Одним із засновників останньої є актор Лієв Шрайбер («Місто астероїдів», «Рей Донован»).

«З 25 липня по 29 серпня 2023 року Blizzard Entertainment пожертвує 100% від вартості покупки кожного „Набору домашніх тварин для України“ до BlueCheck за вирахуванням відкликаних платежів, відшкодувань, податку на додану вартість чи інших подібних податків. Pet Pack для України доступний у магазині до 29 серпня 2023 року. Ці версії домашніх тварин є спеціальними випусками, доступними лише в рамках цієї ініціативи. Потрібна підписка на World of Warcraft або Game Time», — йдеться у повідомленні компанії.

Читайте також: Міла Куніс зібрала $30 мільйонів допомоги Україні та заплуталася: українка вона чи росіянка

Під час цієї акції можна придбати два унікальні компаньйони у кольорах українського прапора: Санні для World of Warcraft та Фларкі для Wrath of the Lich King Classic. Санні — золотистий ретривер, Фларкі — «малюк-мурлок, який тримає в руках соняшник, символ України». Також останній, коли бігає по Азероту, лишає яскравий квітковий слід.

Читайте також: Міла Куніс та Ештон Кетчер зібрали для України $20 млн

Ці версії компаньйонів будуть доступні протягом обмеженого часу і лише у межах акції — до 29 серпня. Коштує набір 496 грн (приблизно $13,5). Всі кошти з продажу комплектів підуть у благодійний фонд Blue Check Ukraine, який надає гуманітарну допомогу українцям, постраждалим від війни.