Для українських школярів проведуть профорієнтаційні лекції відомі українці: подробиці

14.03.2023

16 березня 2023 року о 12:00 відбудеться профорієнтаційна конференція для українських школярів. Спікери – українці, які стали відомими та досягнули успіху у своїй спеціальності.

Мета конференції – допомогти абітурієнтам, надихнути їх, розповісти більше про професії, розвіяти стереотипи. Школярі почують надихаючі відеозвернення від телеведучого й волонтера Сергія Притули, тенісистки Еліни Світоліної, співака Володимира Дантеса, телеведучого Олександра Педана, кухаря Євгена Клопотенко, коміка Василя Байдака, міністра цифрової трансформації Михайла Федорова та Першої Леді України Олени Зеленської.

Читайте також: Учням 9 класу: КМDШ оголосила конкурс на стипендіальну програму «Випускник»

«Відомі та успішні спікери-фахівці з різних сфер розкажуть без прикрас про залаштунки роботи, можливості кар’єрного зростання в Україні та зруйнують стереотипні уявлення про свої професії. У легкій та веселій манері вони поділяться своїми історіями та, звісно, дадуть відповіді на запитання про їхні професії», – сказав Олександр Педан.

Читайте також: У школах України хочуть запровадити відеофіксацію уроків

Паралельно з конференцією «Професії Сheck» у Києві проведуть онлайн-трансляцію, приєднатися до якої зможуть школярі з будь-якої області України чи за кордону. Щоб отримати посилання на онлайн, потрібно зареєструватися, після чого організатори надішлють лінк на подію.