До Дня Києва CHER’17 запрошує на екскурсію знаковими місцями столиці

24, 25 та 26 травня всі охочі зможуть помилуватися улюбленими краєвидами міста під час подорожі автобусом-кабріолетом, який дивом «вижив» під ворожими ракетними обстрілами

20.05.2024

З нагоди Дня Києва український масмаркет бренд CHER’17 запустив благодійну ініціативу — серію безплатних екскурсій знаковими локаціями столиці на двоповерховому автобусі-кабріолеті. Команда CHER’17 розробила спеціальний маршрут, яким три дні поспіль курсуватиме їхній святковий Kyiv Express.

Екскурсія триватиме 40 хвилин і розпочнеться з легендарної Площі Українських Героїв (вул. Велика Васильківська, 12), далі автобус вирушить до Золотих воріт повз червоний корпус КНУ імені Тараса Шевченка, потім — на Михайлівську площу і Хрещатик, звідти — на Паркову алею, після чого відвідає монумент «Батьківщина-мати», а фінальною локацією стане стадіон «Олімпійський».

Графік відправлень Kyiv Express:

24 травня:

16:00, 18:00, 20:00

25 травня:

12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:00 

26 травня:

12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:00

ilovepdf_pages-to-jpg

Екскурсія безплатна для всіх охочих, а місця розподіляються за принципом живої черги. Максимальна кількість пасажирів за один рейс — 60.

До речі, автобус-кабріолет, що перевтілився в Kyiv Express, має свою історію. Як виявилось, знайти його було досить складно, адже екскурсійних моделей в Україні вкрай мало, а з початком повномасштабного вторгнення майже всі вони припинили функціонувати. Врешті команді вдалося відшукати необхідний автобус, який понад 2 роки стояв на базі й дивом вцілів після ворожих ракетних обстрілів. Попри пошкодження, автобус вдалося «реанімувати» — і вже 24 травня він, гарний та оновлений, вирушить у подорож київськими вулицями. Тим часом його власник наразі захищає нашу країну на фронті й завдяки співпраці з CHER’17 вже незабаром отримає дрони для своєї бригади:

«Ми почали шукати власника автобуса і нарешті зв’язалися з ним. Як з’ясувалось, він служить в ЗСУ та зараз перебуває на фронті. Оскільки цей проєкт у всіх сенсах благодійний, ми не лише залучили його до співпраці, а й ініціювали закупівлю дронів для його бригади», — розповідає Іван Кришталь, співзасновник CHER’17.

Kyiv Express чекає на вас! Приходьте заздалегідь, щоб не проґавити можливість насолодитися атмосферою улюбленого міста й привітати його з днем народження. Ну а ті, хто відмітить @cher17.ua в Instagram та TikTok з хештегом #kyivbycher17, матимуть можливість виграти сертифікати номіналом 1000 грн на шопінг у CHER’17.