До Дня закоханих: у Києві та Львові курсуватиме романтичний експрес

«Потяг до тебе» запустять 14, 16 та 18 лютого

14.02.2024

Святковий ретропоїзд цьогоріч відправиться у невелику романтичну подорож не тільки з Київського залізничного вокзалу, а ще й зі Львівського. Про це повідомляють у пресслужбі Укрзалізниці.

Пасажири зможуть приємно провести час в купе на двох, розташованих у новому вагоні зі справжнім паровозом. Чудовим доповненням буде романтична музика та можливість замовити спеціальне меню від відомого українського шеф-кухаря Євгена Клопотенка.

«Половину місць безкоштовно надано пораненим військовослужбовцям на реабілітації, щоб ті, завдяки кому всі ми маємо можливість безпечно подорожувати країною, змогли провести час зі своїми половинками та створити нові «залізні» спогади», — повідомили представники УЗ.

Читайте також: 6 міст України для сімейного відпочинку, де ви ще не були — і дуже дарма

Знайти “Потяг до тебе” в застосунку можна за запитом Київ-Пасажирський — Київ-Романтичний, а також Львів — Львів-Романтичний.

«Цього року романтичні експреси мають приємну колаборацію з Сергієм Жаданом, тож на наших закоханих захисників і захисниць очікує додатковий поетичний сюрприз від живого класика української поезії та наших друзів з Видавництва Старого Лева. Ну і звісно, романтичне фото на фоні ретропаровоза — це безкоштовний бонус для всіх!», — додали в Укрзалізниці.

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram