До річниці затоплення крейсера «москва»: у Черкасах відкриють виставку шоломів

Художники з Черкащини реалізували ідею розпису сценами українсько-російської війни 15 радянських армійських шоломів, об’єднаних спільним гаслом — “адресою” для російського військового корабля.

Про це повідомляє “Козацький край”.

«Черкасько-уманська команда MAGICREW продовжує реалізацію амбітного плану мистецької волонтерської підтримки Збройних Сил України: за підтримки Черкаської ОДА 13 квітня, о 17:00 год. у Черкаському художньому музеї відкривається виставка «Шоломи Волі», присвячена річниці останнього походу крейсера «москва» — за адресою, вказаною цьому російському кораблю захисниками українського острова Зміїний», — йдеться у повідомленні. 

Читайте також: За три місяці у Середземномор’ї загинуло понад 440 мігрантів — ООН

Зазначимо, що черкасці Анатолій Депутат та Андрій Кравець і дев’ять художників з Умані (Василь Власюк, Анастасія Шепета, Олег Сирота, Людмила Довгань, Ігор Хасіатуллін, Володимир Савченко, Лариса Гоменюк і В’ячеслав Запісецький) реалізували ідею розпису яскравими сценами українсько-російської війни 15 армійських шоломів радянського типу.

Читайте також: 13 жінок звинуватили Жерара Депардьє в сексуальному насильстві: подробиці

Ще один шолом, окремо підготовлений командою MAGICREW, очільник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець вручив головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному до Дня української державності.

Читайте також: Відео з обезголовленням українських воїнів: українська волонтерка зробила скандальну заяву

Також ще три шоломи з Черкащини добралися до Стамбула – власники славетної фірми з виробництва бойових безпілотників, брати Халук і Селчук Байрактари тримають їх на почесному місці в офісі компанії.