13 жінок звинуватили Жерара Депардьє в сексуальному насильстві: подробиці

Тринадцять жінок звинуватили французького актора Жерара Депардьє, який любить росію та диктатора путіна, у домаганнях та сексуальному насильстві.

Про це пише Mediapart.

За словами жінок, актор хапав їх, намагався засовувати свої руки в їхню спідню білизну і відпускав на їхню адресу непристойні зауваження. Відбувалося це протягом останніх 20 років під час зйомок кіно та телефільмів, а також у громадських місцях.

Читайте також: Права жінок і гендерна рівність у Північній Кореї: ООН представила звіт

Адвокат Депардьє заявив, що актор «офіційно відкидає усі звинувачення, які можуть підпадати під кримінальне законодавство».

Зазначимо, що два роки тому французька прокуратура розпочала стосовно Депардьє розслідування за підозрою у зґвалтуванні молодої актриси, яке нібито сталося у 2018 році. Ці звинувачення актор також заперечує. Та розслідування все ще триває.

Читайте також: Співробітника фонду «Повернись живим» звинувачують в аб’юзі: подробиці

Також у розслідуванні Mediapart сказано, що актор ставав агресивним, коли йому відмовляли, і дуже наполегливо намагався обмацати їхні груди, талії та сідниці. Така поведінка Депардьє на зйомках залишалася безкарною і навіть супроводжувалася сміхом оточуючих.

Читайте також: У росії утримують українку, яка відмовилася від паспорта рф

«Дорослі дозволили актору схопити мене за груди на очах у всіх», — сказала одна з актрис, якій на той час було 17 років.

Після публікації розслідування, паризька прокуратура повідомила AFP, що «поки не отримувала якихось нових скарг» щодо Депардьє.

Читайте також: На Київщині росіяни розстріляли 717 людей

Нагадаємо, що у 2013 році дії Депардьє викликали шквал обурення у Франції, коли він залишив країну на знак протесту проти високих податків для багатих і прийняв російське громадянство. Тоді ж Депардьє приїхав до Саранська, де отримав будинок. У тому ж місяці йому було надано звання «Почесний удмурт». Актор не раз заявляв, що дуже любить Росію, але жити має намір у Бельгії. У 2015 році Депардьє заявив, що готовий померти за Росію, бо жити «в країні Путіна» добре.