Do You Speak English: 5 книжок, щоб нарешті заговорити англійською

23.05.2023

Роками вчите англійську, але досі не заговорили як носій? Тоді ці поради для вас. Перетворити теоретичні знання з англійської у живе й невимушене спілкування допоможе добірка книжок, яку ми пропонуємо разом із національною книжковою платформою Yakaboo.

Та заговори вже! Посібник із вивчення мов від поліглота 

Алекс Роулінгс

Алекс Роулінгс став феноменом у Британії: за кілька років юнак вивчив 15 мов! Тепер він дописує до мовних розділів у великих медіа, а у своїй книжці ділиться методикою, яка допоможе впевнено розмовляти будь-якою мовою. Наприклад, незважаючи на знання граматики, вам не вдається «звучати» природно, як носії мови. У такому разі Алекс радить вивчати ідіоми — сталі вирази, які для іноземців здаються безглуздими. Одна слово, автор «просипав квасолю». Тобто spilled the beans. Отже, видав усі секрети. Тож бажаємо вам «зламати ногу»! Тобто бажаємо удачі, адже книжка допоможе прокачати не тільки мовлення, а й підготує до екзаменів з англійської.

Англійська для дорослих. English Is Not Easy

Люсі Гутьєррес

Авторка цієї книжки — іспанська ілюстраторка. Вона зізнається, що належить до тих, кому мови даються нелегко. Для того щоб краще запам’ятовувати англійські слова та граматичні конструкції, які вона вивчала на курсах у Нью-Йорку, вона почала малювати. Згодом малюнків набралося на цілу книжку, а вивчення англійської стало справжнім задоволенням. У книжці немає нудних текстів, натомість повно сленгових слів та сміливого гумору (на обкладинці маркування 18+). English Is Not Easy — це свіжий погляд на вивчення англійської як для початківців, так і для знавців та навіть носіїв мови.

Everyday English. 105 карток 

Картки зі словами та виразами — метод, який радять багато фахівців з іноземних мов. Він дозволяє швидко запам’ятовувати та тримати в активному запасі багато слів та виразів. 105 карток із запитаннями та популярними виразами допоможуть почуватися впевнено під час розмови. До кожного набору карток є аудіосупровід, який дасть змогу опанувати правильну вимову та сприймати слова на слух. А щоб стати ще ефективнішими у спілкуванні англійською, можна додати набір English Slang або навіть  Military English.

Visual English-Ukrainian Phrasal Verbs & Useful Phrases Handbook. Візуалізований англійсько-український довідник фразових дієслів та найуживаніших виразів

Микита Бардаков

80% інформації людина запам’ятовує завдяки зору. Саме тому надзвичайно корисним у вивченні англійської стане цей ілюстрований довідник. Його матеріали дібрали за 23 умовними темами: Аnimals, Travel, Shopping, Relationships, Problem Solving тощо. До кожної запропоновано найуживаніші та найцікавіші твердження з повсякденного мовлення, а також фразові дієслова та приклади їх застосування у реченнях. Загалом 100 фраз, які збагатять ваш словниковий запас та урізноманітнять мовлення. Книжка підійде не тільки новачкам, а й тим, хто вдосконалює свою англійську.

Мови нам на користь

Софі Гардах

Діти здатні швидко навчатися декількох мов водночас. Чому ж дорослим буває так важко заговорити іноземною? Перед нами захоплива подорож в історію та нейробіологію, в яку нас запрошує журналістка Софі Гардах. Авторка є білінгвою (німецька та англійська її рідні мови) та пише для BBC Future, The New York Times, The Guardian. Дослідниця познайомить читачів із багатомовними родинами торговців мідної доби, «книжковими кладовищами» середньовічних синагог, таємницями кіпро-мінойських письмен та німецькими колоніями у Тихому океані, де діти винайшли унікальну мову. Наприкінці подорожі ви будете цілковито зачаровані світом мов та ще більш вмотивовані вчити англійську, французьку, давньогрецьку та жестову!