«Добробут» відкрив медичний центр для дорослих і дітей у місті Ірпінь

З 10 червня у місті Ірпінь почало працювати відділення Медичної мережі «Добробут». Медичний центр являє собою триповерхове приміщення площею 1 500 кв. м, яке працює без вихідних та щодня може приймати до 300 пацієнтів амбулаторно. Новий центр надаватиме широкий спектр послуг як дорослим, так і маленьким пацієнтам: консультації фахівців, діагностичні та лабораторні дослідження, комплексні програми здоров’я, послуги дитячої та дорослої стоматології, невідкладної допомоги. 

«Новий медичний центр у місті Ірпінь для дорослих і дітей – це багатопрофільний медичний заклад, де відповідно до всіх вітчизняних і міжнародних медичних стандартів можна отримати консультації фахівців, пройти лабораторну й інструментальну діагностику, стати учасником комплексних програм здоров’я. Завдяки високому професіоналізму медичних працівників, використанню новітніх методів діагностики, а також технологічному оснащенню кожен пацієнт нашого центру отримає комфортне та ефективне лікування», — зазначила керівник медичного центру «Добробут» у місті Ірпінь Анна Гримковська.

Які послуги надає медичний центр:

  • Повний цикл амбулаторно-поліклінічних і діагностичних послуг.
  • У Медичному центрі «Добробут» у м. Ірпінь приймають дитячі та дорослі лікарі, ви можете обрати фахівців для всіх членів своєї родини. 
  • Медичний центр оснащено сучасним діагностичним обладнанням.
  • Зручний режим роботи лікарів, консультації провідних фахівців ММ «Добробут», щоб кожен пацієнт міг своєчасно отримати медичні послуги в зручний для себе час.
  • Завдяки попередньому запису, у «Добробут» немає черг, а смс-інформування допомагає нагадати про майбутній візит.
  • Комфортні умови перебування в центрі та доброзичливий персонал допомагають мінімізувати стрес від відвідування медичного закладу.
  • У Медичному центрі облаштовано emergency-палату та постійно в доступі дві бригади невідкладної допомоги «Добробут», що за потреби доставлять пацієнта до стаціонарного відділення. 

«Сьогодні «Добробут» це провідна медична мережа, яка об’єднує команду фахівців вищого класу у 17 медичних центрах. Ми хочемо стати ближчими до наших клієнтів і дати можливість людям отримувати високоякісну медичну допомогу. Саме це визначило нашу стратегію на наступні кілька років. «Добробут» виходить за межі Києва, і першим кроком реалізації цієї стратегії стало відкриття клініки в Ірпені», каже генеральний директор Медичної мережі «Добробут» Олег Калашніков.

ММ «Добробут» вперше запровадила VR-вакцинацію. Це новий підхід до стандартної процедури щеплення, який прийнятний для усіх типів вакцинації дітей. За допомогою шоломів віртуальної реальності звичайна процедура перетворюється на захопливу подорож до казкової планети.